Haegemonia: Legions of Iron Full İndir Oyun indir

Haegemonia: Demir full ücretsiz indirme lejyonları PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Haegemonia: Ütü lejyonları - Ödüllü Imperium Galactica 1 ve 2 oyunlarının yapımcılarından, RTS Gibi Güçlü Bir Uzay Opera'yı keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dijital gerçeklik

Publisher: Microids

Çıkış tarihi: 1 May, 2002

Tür: strateji, eylem, RTS, SCI-Fi

Yıl 2104'tür. Mars kolonileştirildi ve Dünya'dan bağımsızlık zamanı geldi. Sonunda savaş iki hizip arasında nihayet savaş bildirilinceye kadar gerginlikler yükselir. Haftalardan sonra şiddetli savaşlar ve ağır kayıplar - tıpkı insanlık en zayıf ve en bölünmüş durumda olduğu gibi - kurnaz bir uzaylı kuvveti, mekanın derinliklerinden ortaya çıkıyor ve güneş sistemini devralmakla tehdit ediyor.

İki taraf şimdi, bu yeni düşman kuvvetine karşı savaşmak için demir lejyonlarını oluşturmalı. Ödüllü Imperium Galactica 1 ve 2 oyunlarının yapımcılarından, RTS oyunu gibi güçlü bir uzay operası keşfedin.

Mücadeleye dayanabilir misiniz?

Anahtar fetürleri: Epik gerçek zamanlı uzay savaşları savaşçıların dalgaları ve masif savaş gemileri Hikayeler ve rastgele olaylar, rütbelere tırmanırken sizi meşgul ediyor Teknolojinin araştırılması ve geliştirilmesi ya başarılı olmanıza ya da ölümün olmanıza yardımcı olacaktır. Uzman mısınız veya çeşitlendirirsiniz ... Akıllıca seçin. Kurnaz, stratejik becerilerinizi test etmeye hazırlanın ... Kaynakları toplayın, hasat, envanterinizi ve bütçelerinizi dikkatlice yönetin, çünkü düşmanlarınız size bir tanrı gibi bir güçle gelecek.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7 İşlemci: 1 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Windows DirectSound uyumlu ses kartı Ek notlar: Windows uyumlu fare ve klavye. Yalnızca yerel çok oyunculu. Sunucu yok.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ