Halcyon 6: Starbase Commander Full İndir (ALL DLC) Oyun indir

Halcyon 6: Starbase Commander Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Halcyon 6: Starbase Commander, temel bina, derin taktik savaş, mürettebat yönetimi ve ortaya çıkan hikaye anlatımı ile Retro Uzay Stratejisi RPG'dir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Massive Hasar, Inc.

Publisher: Massive Hasar, Inc.

sürüm tarihi: 8 Eylül 2016

Tür: strateji, rpg, simülasyon, dönüş tabanlı

Oyun

Terran uzayının kenarında Halcyon 6, gizemli bir öncü yarışı tarafından geride kalan bir terkedilmiş Starbase yatıyor. Göreviniz, sahipsiz istasyonu geri almak ve yeniden inşa etmektir.

Gizemli bir yabancı kuvvet, Dünya'ya doğru bir beeline yapmaktır ve bu Starbase, yeni Terran Federasyonu'nun yeni ittifaklar kurması, yeni teknolojileri araştırması ve aksi takdirde yaklaşmakta olan işgali durdurmanın bir yolunu çözmesi için en iyi şansdır.

Sadece sahipsiz istasyondan kurtulabileceğiniz ve yakındaki yıldız sistemlerinden toplandığınız kaynakları kullanarak, Starbase'u, The Terran Cumhuriyeti'nin bilimsel araştırmalarını, keşiflerini ve diplomatik çabalarını bilinen alanın kenarı yönlendirmek için yeniden inşa etmek size kalmıştır.

Halcyon 6, Tasarım, Yıldız Kontrolü, Orion Ustası, X-COM, Medeniyet ve FTL gibi yeni klasikler gibi klasik oyunlar oynamaya harcanan yıllarımızdan ilham alan bir tutku projesidir.

Özellikler:

Baz Binası: Üretim ve teknolojik yeteneklerini geliştirmek için istasyon tesisleri (oda) inşa etmek için kaynakları harcayın veya daha fazla bölgeyi kontrol etmenize yardımcı olmak için gemiler oluşturun

Keşif: Filolarınızı yakındaki yıldız kümelerine atayın, ortaya çıkan düşman tehditlerini ele alabilecekleri, yabancı hizipler veya güvenli bonus kaynakları için görevler yapın

Mürettebat Yönetimi: Çıktı verimliliğini büyük ölçüde geliştirmek için istasyon tesislerine veya mürettebata, mücadele etmek, misyonlar ve olaylar Derin Taktik Savaş: Düşmanca olayları çözmek, sektörde bir yer oluşturun ve nihayetinde düşman annelerini yenmek için bir ayak izi oluşturun!

Hikaye Etkinlikleri: Oda-inşa, yabancı diplomasi skorları veya memur özellikleri / becerileri gibi oyun kriterlerine dayanarak, oyun mücadeleye, zamanla ilgili uygulamalı bonuslara / negatiflere yol açabilecek hikaye olayları (genellikle çoktan seçmeli çıktılarla) üretecektir. , Memur niteliği değişiklikleri veya herhangi bir sayıda çılgın oyun içi hikaye.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 128MB Depolama: 400 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10 İşlemci: 2Ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ