Half dead Full İndir (v1.06) Oyun indir

Oyun / 01 August 2016

yarı ölü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yarım ölü, şiddetli bir TV şovu hakkında çok oyunculu bir bilim-kurgu oyunudur. Oyuncuların hedefi, tuzaklarla dolu bir oda ağında hayatta kalmaktır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: room710games

Publisher: room710games

Yayın tarihi: 1 Ağu, 2016

tür: sağkalım, macera, eylem, bulmaca, bilim-Fi, korku, açık dünya, strateji

Koloni Yüksek Konseyi P-9174

Cezalandırma Bildirimi:

Koloni Yüksek Kurumu P-9174, suçlarınızın analiz edildiğini ve "şiddetli bir doğanın suçları" olarak sınıflandırıldığını bildirmek istiyor. Mahkeme, aşağıdaki listeden bir ceza seçme fırsatına izin vermeye karar vermiştir:

1. Eğlenceye katılım, bir ceza muafiyeti olasılığına izin veren "yarı ölü" gösterir.

2. Süreç sermayesi cezası.

Size konseyin vatandaşlarının haklarına saygı duyduğunu hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, siyasal sözleşmenize ve dini inançlarınıza uygun cezayı seçin. Kararınız gecikmeden kabul edilecektir.

"yarı ölü" program ve muafiyet koşulları hakkında ekstra bilgi:

Şov, bir odadan oluşan bir tesiste gerçekleşir. Bazıları boş. Ancak diğerleri, tehlikeli doğa nesneleri içerir. Amacınız çıkışı bulmak ve kompleksten kaçmaktır.

Oyunu kazanın ve özgürlüğünü kazanacaksın.

Yarı ölü programa katılım, ülkenize hizmet etmek için bir fırsattır. Şovun kazandığı tüm gelirler, demokrasimizi desteklemek ve sistemimizi tehdit eden ilginç isyancılarla mücadele etmek için kullanılacaktır.

Minimum: OS: 32-bit Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core 2 Quad / Core I3 veya Eşdeğer AMD Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8800 / AMD Radeon HD 4850 veya Eşdeğeri Videocard DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: 64 bit Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i5 / Core i7 veya eşdeğeri AMD Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 480 GTX / AMD RADEON HD 5850 veya eşdeğeri video kartı DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ