Half-Life 2 Full İndir Oyun indir

Oyun / 20 April 2013

Half-Life 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yarı ömrü 2 - 1998. Yarı ömrü, vurma eylemi ve sürekli, sürükleyici hikaye anlatımı ile birlikte oyun endüstrisinde bir şok gönderir. Valfın ilk başlığı daha fazla kazanır ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: valf

Publisher: valf

sürüm tarihi: 16 Kas, 2004

tür: eylem, bilimci, sci-fi, atıcı, macera, korku, bulmaca

1998. Half-hayat, oyun endüstrisinde çarpma eylemi ve sürekli, sürükleyici hikaye anlatımı ile bir şok gönderir. Valfın ilk başlığı, PC Gamer tarafından "en iyi PC oyunu" adlı "en iyi PC oyunu" olarak adlandırılmayacak şekilde 50'den fazla ödül kazandı ve dünya çapında satılan sekiz milyondan fazla perakende birimiyle bir franchise başlattı.

Şimdi. Orijinalin askıya alınması, meydan okumasını ve viseral yükünü alarak ve şaşırtıcı yeni gerçekçilik ve duyarlılık ekleyerek, yarı ömre 2, oyuncunun varlığının onun etrafındaki her şeyi etkilediği bir dünyanın kapısını açarak, fiziksel ortamdan davranışlara bile duygulara kadar her şeyi etkiler. hem arkadaşların hem de düşmanların.

Oyuncu yine, kendisini kemiğe yapılan yabancı istila eden bir dünyaya, kaynaklarını tüketen, nüfusunun tükenmesi, nüfusunu azaltan araştırma bilim adamı Gordon Freeman'ı araştırmaktadır. Freeman, Black Mesa'ya geri döndüğü yanlış olan dünyayı kurtarmanın haksız rolüne girme. Ve ilgilendiği birçok insan ona güveniyor.

Yarı ömrü 2'nin yoğun, gerçek zamanlı oyunları yalnızca Source®, valfin yeni özel motor teknolojisi ile mümkündür. Kaynak, aşağıdaki ana donanımlar sağlar:

Karakterler:

Gelişmiş Yüz Animasyon Sistemi şimdiye kadar görülen en karmaşık oyun içi karakterleri sunar. 40 farklı yüz "kas" ile "insan karakterleri, insan duygularını tam bir diziyi iletir ve oyuncuya akışkanlık ve zeka ile yanıt verir.

Fizik:

Çakıl taşlarından suya 2 tonluk kamyonlara kadar, kitlesel, sürtünme, yerçekimi ve yüzdürme yasalarına uyurken beklendiği gibi yanıt verin.

Grafikler:

Kaynağın gölgelendirme tabanlı render, Pixar'da oyuncak hikayesi® ve Monster's, Inc.® gibi filmler oluşturmak için kullanılan, bir video oyunda görülen en güzel ve gerçekçi ortamları yaratır.

ai:

Ne arkadaşlar ne de düşmanlar yıpranmaya kör olarak şarj olur. Tehditleri değerlendirebilir, zorlu araziyi gezebilirler ve elinizde olandan gelen moda silahları.

Minimum: OS: Windows 7, Vista, XP İşlemci: 1.7 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 8.1 Seviye Grafik Kartı (SSE için destek gerektirir) Depolama: 6500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ