Halo 2 Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 July 2013

Halo 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Halo 2, Bungie Studios tarafından geliştirilen 2004 ilk kişi atıcı video oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: Eylem, Sci-Fi, Shooter

Windows Vista oyuncuları, Halo 2'nin Epik Hikayesini, Halo'nun yıkımının ardından antlaşmanın gizeminin gizemlerine de girerken, Halo 2'nin epik hikayesini deneyimleyebileceklerdir. Keşfettiği şey yakında kaderi sadece Dünya'dan değil, evrenin kendisinden de tehdit edeceğini.

Özellikler:

  Epik Anlatım: Saga, Uluslararası Ödüllü Sequel'in Halo 2 ile devam ediyor, son derece başarılı ve eleştirel beğeni toplayan Halo: Muharebe gelişti. Bu devamığında, savaş, genetik olarak gelişmiş bir Süper Asker olan Dünya'ya ve Usta Şef'e gelir, amansız uzaylı sözleşmesi ile tüm insanların imhası arasında duran tek şeydir. Heyecan verici tek oyunculu oyun: İlk elden Efendim Mücadelesi ve Antlaşma Armada arasındaki epik mücadeleyi yaşayın. Brandish Dual-Wield Silah Antlaşması Silahları ve Pilot İnsan ve İnsan Araçları ve Uçakları Akıllı AI Yabancı Düşmanları Savaşır. Eşsiz çevrimiçi oyun: Windows Vista için Halo 2, PC oyuncuları için çevrimiçi eşleştirme sunmak için, Xbox Live'a benzer bir hizmeti, Xbox Live'a benzer bir hizmete dokunacaktır. Hizmet, Windows Vista oyuncularının tüm dünyadaki PC'leri üzerinden bağlanması ve yenilikçi ve rekabetçi bir çevrimiçi forumda oynatılmasını sağlar. Yeni Multiplayer Harita Editör: Oyun da, gelecekte ek yeni, fan tarafından oluşturulan içerik garantisi olan tüm yeni yeni harita editörüne sahip olacak. Halo 2 topluluğu şimdi sınırsız sayıda kullanıcı tarafından oluşturulan çok oyunculu seviye geliştirmek için sonsuz yaratıcı potansiyellerine dokunabilir. Komple Topluluk Özgürlüğü: Windows Vista için Halo 2, oyunculara maksimum çok oyunculu eylemler için kendi özel sunucularına ev sahipliği yapma özgürlüğünü sunar. Üstün Sunum ve Sinematik Mükemmellik: Yüksek çözünürlüklü dokular ve geliştirilmiş aydınlatma efektleri yoluyla Windows Vista platformunda hayata, hayal gücünü arttırın. Halo 2'nin eşsiz sinema kalitesini Windows Vista'nın gücüyle deneyimleyin. Benzeri görülmemiş bir soyağacı: Halo franchise, dünyadaki en çok satan ve anıtsal eğlence deneyimlerinden biridir. . Halo 2, kitap, filmler, grafik roman, oyunlar ve müzikler dahil olmak üzere tüm zamanların en başarılı eğlence başlangıcından biri idi. Windows Vista için Halo 2, her yerde Windows Vista oyuncularına bu inanılmaz deneyimi getiriyor.

  Bilgi bulunamadı
  İndirme Linkleri

  alternatif


  megaup

  i̇ndirme Linki

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  uptobox

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  google

  i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ