Hangeki Full İndir Oyun indir

HALGIKI full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Halgeeki, 50'den fazla muhteşem silahın kullanımını vurgulayan bir arcade tarzı bir atıcıdır. Yeni stratejileri formüle edin ve bu revizyonun bu gerilemesinde yabancı istilasını ele geçirin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pentavera

Publisher: pentavera

sürüm tarihi: 11 Ağu, 2014

tür: eylem

Bir atıcı oyunundan beklediğiniz her şeyi yeniden düşünün.

Hayranları, hayranları için yapılan bir oyun olan Halgeeki, klasik bir türü yeni fikirlerle demlemek istiyor. Düşmanın olması için birden fazla muhteşem silahı kullanın ve klasik vuruşların bu gerilemesinde uzaylı işgalinde aldığınız için yeni stratejiler formüle edin.

yoğun arcade eylemi

çeşitli silahlar arsenalini kullanarak düşman dalgalarına karşı savaşın. İlk seviyeler kolayca başlayabilirken, oyunun sonraki bölümleri en sertleştirilmiş atıcı fanı için bile zorlu bir meydan okuma oluşturur.

Son derece rekabetçi tasarım

Halingaki'deki her şey, puanlama sisteminden başlayarak akılda olan rekabetçi oyuncularla tasarlanmıştır. Tüm seviyeler zamana göre puanlanır. Keyfi puan yok. Keyfi çarpanları yok. Sadece sen, yeteneğin ve bitiş çizgisini. Sonuna nasıl gidersiniz tamamen size kalmış. Güvenli oynayacak mısın ve canlı kalmaya odaklanacak mısın? Veya tam agresif gidin ve dalgaları vurma riski altında patlatın. Ya da belki arasında bir yerde, seçim sizindir.

Birden fazla oyun modu

10 ana seviye, 15'in üzerinde zorluk, patron acele, sonsuz ve ekstra aşamalar. Bir oyundan böyle ve daha fazlası için beklediğiniz her şey.

50'den fazla silah

Her biri benzersiz bir sürü silah. Farklı kombinasyonları deneyin ve muhalefetin olması için kendi stratejilerinizi karşılayın.

Yerel Co-op

Bir arkadaşınızla savaşın. Tüm ana seviyelerde 2 oyuncu Yerel Co-Op destekler.

Global Liderler

Seviyelerdeki en iyi zamanlar için küresel bir ölçekte yarışın. Mevsimsel bir kurşun cehennem oyuncusu ya da özel bir hız koşusu olup olmadığınız HalgeKi, yerden rekabetçi olmak için inşa edilmiştir. Tüm lider tablolar, kullanılan diğer oyuncuları, yeni stratejiler ve taktikler için fikirler alabileceğiniz zengin bir metagame kolaylaştıran silahları göstermektedir.

Tam denetleyici desteği

Klavye ile oynayın. Bir denetleyici ile oynayın. Oyuncular doğru araçları talep eder ve HalgeKi tercihiniz ne olursa olsun destekler.

Minimum: OS: Windows Vista Service Pack 2 İşlemci: 2.5GHz I3 Eşdeğer İşlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik cihazı, Radeon 5450, NVIDIA 8600 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 512 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2.8GHz I5 Eşdeğer İşlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik cihazı, Radeon 5770, NVIDIA GTX 470 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 512 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ