Hanger World Full İndir (v1.01) Oyun indir

Aska dünyası full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Askı Dünyası - Bitiş çizgisine giden yolunuzu sallayın! Ama vücut parçalarını kaybetme! Efsanevi Ragdoll sallanan oyunu geri döndü!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: küçük bir oyun AB

Publisher: A küçük bir oyun AB

sürüm tarihi: 24 Oca, 2018

tür: eylem, simülasyon

çılgın fizik ile müthiş ragdoll hareket! Ama vücut parçalarını kaybetme! ?

Özellikler

Askı Tarihi

Çok başarılı flash oyunlardan milyonlarca oyun ile milyonlarca oyun ile Milyonlarca Mobil Oyunlar ve şimdi tekrar masaüstüne geri döndüler - Askı oyunları, şu ana kadar yayınlandıkları her platformda büyük başarılı oldu. sonunda buhara geliyor!

salıncakta tutun!

Anahtar fetürleri: Ragdoll'ınızı Razor keskin sivri, Buzz testereleri, ölümcül lazerler, aç canavarlar ve her tür ekstremite kesme engelleriyle dolu tehlikeli seviyelerde sallayın! Kendi seviyelerinizi oluşturun ve arkadaşlarınızla paylaşın! 100+ Askı Öldürme Seviyeleri! Seviye düzenleyici! Seviyelerinizi başkalarıyla oluşturun ve paylaşın! Her seviyede SpeedRun modu - en iyi zamanı elde edin! Askı için serin ödüllerin kilidini aç! Art Ragdoll Limb Cutting Technology ™ 'nin durumu tarafından desteklenmektedir. Bir Stickman Ragdoll Örümcek Adamı gibi etrafında sallanın! Erkek tarafından müzik vs bakteri!

Minimum: OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista veya XP İşlemci: 1 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.1'i destekleyen herhangi bir grafik kartı Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
69
TELİF HAKKI İHLALİ