Happy Drummer VR Full İndir Oyun indir

mutlu davulcu VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mutlu Davulcu VR - Öncelikle, lütfen bize çok iyi öneri veren tüm erken erişim oyuncularımıza samimi minnettarlığımızı ifade etmek için bu fırsatı almamıza izin verin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lusionsoft

Publisher: lusionsoft

sürüm tarihi: 24 Oca, 2017

Tür: Casual, Simulation, VR

Öncelikle, lütfen bu fırsatı, bu deneyimi daha iyi hale getirmek için bize çok iyi öneri veren tüm erken erişim oyuncusumuza samimi minnettarlığımızı ifade etmek için bu fırsatı girmemize izin verin. Gerçekten sizinle işbirliği yapmaktan zevk aldık!

Happy Drummer, HTC Vive'de bir müzik VR oyunudur. Oyunda, oyuncular artık bir şeyi engellemiyorlar, ancak çeşitli davul ve enstrümanlarla oynuyor ve müziğin gerçekten bir parçası ol! Daha fazla ve daha fazla kombinasyonla birlikte, tüm dünya elemanları kabile, vahşi hayvanlar, kayalar ve ağaçlar ve hatta tanrılar dahil olmak üzere etrafta dans edecek! Oyuncuların dünyanın merkezi olduklarını hissetmelerini ve tüm sevinçleri getirdiklerini hissetmelerini isteriz! Hadi davul tanrısı olalım ve tüm dünyanın ibadetini var!

Mutlu davulcu, oynaması kolaydır, oyunda herhangi bir UI görmeyeceksiniz, bu sanal dünyayla gerçekten etkileşime girebilirsiniz. Tam sürümde, 2 farklı bir sahneye sahibiz, normal modda 3 zorluk olan 8 adet orijinal müzik ve oluşturma modunda 4 bonus müzik parçası var; İyi performans gösterdikten sonra, sonraki müziğin kilidini açabilirsiniz. Lütfen tam kombinasyonun sizi davulların tanrısını yaptığını unutmayın. Öyleyse, fantastik davul dünyasında kendinizi pratik yapmaya ve tadını çıkarmaya devam edin!

Tüm oyun içi müzik, dünya çapında farklı besteci tarafından özel olarak yapıldı, vizyonunuzla mükemmel bir şekilde karıştırın, sizi tamamen daldırıcı bir horde dünyasına götürün. Yaratılış modundaki 4 bonus müzik, oyuncularımızın istediğiniz gibi oluşturma ve oynamaları içindir, bu yüzden lütfen onları beste ve arkadaşlarınızla oynamanın tadını çıkarın.

Oyunda her isabet tam olarak tasarlanmış ve ayarlanmış, biz oyuncunun sadece combo hit sevinçini deneyimlemekle kalmayıp, aynı zamanda gerçek Horde müziğinin büyüleyici olduğunu da hissediyoruz. Notları doğru şekilde vurmanın yanı sıra, özgürce solo için şansınız var.

Global ve Steam Lider kurulu şimdi meydan okuma için mevcuttur. Öyleyse hepsini etkileyin ve etkileyin!

Bu harika müzik stüdyoları sayesinde çok teşekkürler:

1. Ses Gül Stüdyosu (Çek)

2. Tuz Ses Stüdyosu - 一 罐 盐 声音 工作室 工作室 (Çin)

3. ETP stüdyosu (ABD)

4. Glenn Dale (Fransa)

5. Xiao XU Music - 小旭 音乐 (Çin)

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 İşlemci: Intel Core I5-4590 veya Yukarıdaki AMD FX 8350 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD FX 8250 veya üzeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ