Haque Full İndir (v1.0.0.32) Oyun indir

Haque free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Haque, sevimli canavarlar, düşük bit hauntings ve şüpheli konuşkan bir anlatıcı hakkında bir aksaklık fantezi roguelie macerasıdır. Karakterinizi seçin ve ormanlarla savaşın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Supertry Studios

Publisher: Supertry Studios

sürüm tarihi: 22 Kas, 2017

tür: strateji, rpg

Haque (/ Hak /), sevimli canavarlar, düşük bit hauntings ve şüpheli konuşkan bir anlatıcı hakkında bir aksaklık fantezi roguelie macerasıdır. Gizemli bir kötülüğü yenmek için karakterinizi seçin ve ormanlar, çöller ve zindanlar aracılığıyla savaşın. Sık sık ölmek. Tekrar deneyin!

Dikişlerde ayrılan canlı bir fantastik dünyasını keşfedin.

Yaşlı bir adamdan bir görevi tamamlamanızı istedi: kötü canavarlar ülkesini temizlemenizi istedi! Bu ne toprak? Önemli değil. Çok fazla soru sorma.

Yanınızda sevgili evcil hayvanınızla pixelated vahşi doğaya gidin. Tehlikeli düşmanlarla karşılaşmak, bazı yeni müttefikler yapın ve hüküm süren patronlara meydan okuyun. Montaj duygusunu görmezden gelin. Bu normal.

Temel özellikler

Kötülükten Haque'i sağlamak için emrinizdeki her aracı kullanın. Gerçeği bul. Oyunu kaydet.

İçerik Uyarısı: Haque yanıp sönen görüntüler ve yetişkin dilini içerir.

Anahtar fetürleri: Sonsuz bir randomize karakter dizisi içeren karakter seçimi Detaylı karakter istatistikleri ve klasik bir zırh yuvası sistemi İşlemsel olarak oluşturulan haritalar ve ayarlar Hareket ve strateji vurgu yaparak meydan okuma yapan dönüşlü savaş Onlarca benzersiz düşman - çevrelenme! Her biri farklı dövüş stilleri ve öncelikleri olan patronların döndürücü kadrosu Donatılacak yüzlerce madde, yemek yiyin ya da ... Silah ve zırh işçiliği Her seviyenin sonunda yeni karakter tuhaflığı Memoriam ekranlarında, kalıcı olarak ölü karakterlerinizi ölümsüzleştirmek için Ekran kiri için bir sürgü!

Minimum: OS: Windows 7 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 128 MB Depolama: 150 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya 10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB Depolama: 150 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ