Hard Time Full İndir Oyun indir

zor zamanlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zor zaman - Bahçedeki en sert cezaevi SIM, 2D'de başka bir cümleye hizmet vermek için yedeklendi!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: mdickie

Publisher: mdickie

sürüm tarihi: 1 Eki, 2013

tür: eylem, simülasyon, macera, rpg

Kendi mahkumunuzu yaratın ve her cümlenin "ölüm" cümlesi olarak tehdit ettiği bir hapishanede hayatta kalmaya çalışın! Her biri tamamen etkileşimli mobilya ve sahne ile doldurulmuş 12 eşsiz alanın yayılan bir tesiste 100'e kadar arkadaşı olan omuzları ovalayın. Ayrıca, gerçek siviller tarafından doldurulan kapıların ötesinde bir hayat, sizi mümkün olduğunca uzakta tutmak için düzinelerce farklı yasa uygulayın.

Aklı başında kalmak, her gün gerçek zamanlı olarak her gün fiziksel sağlığa sahip olan zihinsel sağlığı dengelemek gibi, canlı kalmak kadar önemlidir. Diğer karakterlerle eşsiz ilişkiler geliştirmek - arkadaşlıklardan ve romantizmlerden rekabet ve çetelerden - ve zamanla değişimlerini görecek kadar uzun yaşamak, yeni yüzlerin sabit bir cirosu ile onları görecek kadar uzun yaşayın.

Bu özel masaüstü salınımı, standart olarak, dünyayı kendiniz yapmak için değişikliklerinizi tüm karakterlere kaydetmenize olanak tanıyan standart olarak tam olarak kilitlenir. Kapsamlı Kontrol Cihazı Desteği bile çok oyunculu fırsatları bile açar - bir insanın Yıldız oyuncusuna yardım etmek ya da engellemek için sahnede başka birinin kontrolünü ele geçirebileceği durumlarda!

Minimum: OS: XP İşlemci: 1GHz Bellek: 2 GB RAM Depolama: 100 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2Ghz Bellek: 4 GB RAM Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ