Harry Potter and the Deathly Hallows Part I PC Full İndir Oyun indir

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm I Oyunu Direkt Bağlantı ve Torrent'te full ücretsiz indir. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm ben bir aksiyon-macera oyunu.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları, EA parlak ışık tarafından geliştirdiğim ve elektronik sanatlar tarafından yayınladım. 16 Kasım 2010'da Amerika Birleşik Devletleri'nde, 18 Kasım, Avustralya'da ve 19 Kasım 2010'da Avrupa ve Hindistan'da piyasaya sürüldü.

Öğrenme zamanı bitti. Kaderinle tanışma zamanı geldi. Harry Potter Saga, Harry Potter'a ve Ölüm Yadigarlarına dayanan bu oyunda heyecan verici sonucuna yol açtı. . Voldemort'un horrıntılarını imha etmek için umutsuz bir arayışta baştan baştan koşuyorsunuz. Savaş Demorları, Ölüm Yiyenleri ve diğer güçlü düşmanlar sadece senin için size yardımcı olacak. Dossions, görünmezlik pelerin kullanın ve daha fazlasını kullanın, Voldemort'u yenebilecek tek kişi olarak kaderinizi gözden geçirirken.

Özellikler:

  Değnek nihai silahtır - hiçbir şeyin geri tutun! Saldırganları yenmek, kendinizi zarardan korumak ve yakalamaktan korumak için zorlu bir sihirin bir cephanesini açığa çıkarın. Ölümcül düşmanlar her köşenin etrafında gizleniyor - Voldemort'un ölüm yiyicileri, snatchers ve demtors da dahil olmak üzere molyonu ile savaşın. Yalnız içgüdüye saldıran şiddetli yaratıkların bir evcil hayvanının üstesinden gelin. Başka hiçbir Harry Potter oyunu bu eylem seviyesine sahip değil! Gizli olarak bir usta olun - algılamayı önlemek ve sinsi ertelemeleri önlemek için görünmezlik pelerin, polijui iksiri ve Perulu anında karanlık tozunu kullanın. Benzersiz Kapak Mekaniği - Sihir oluşturmak ve kapak oluşturmak için sihir kullanın. Kapağınızı düşmanlara atın, savunmayı saldırmaya başlayın. Güçlü iksirler - Saldırmak, kaçmak, sağlığı geri yüklemek veya şansınızı arttırmak için kullanılabilecek iksirleri bulun. Hogwarts'tan ve kaçak - Tehlikeli yolculuğunuz sizi şehir sokaklarından uzak vahşi doğada, yeni ve ikonik büyücü bölgelere, yeni ve ikonik büyütme bölgelerine, bir dizi yeni ortamdan geçirir; Her biri dövüşmek için farklı düşmanlar sunar, ortaya çıkacak zorluklar ve tamamlamak için görevler. Yeni Oyun Motoru - Özellikle HD Konsollarının Teknolojisini Kaldıracak Yeni Bir Oyun Motoru, daha önce hiç olmadığı gibi sizi etkileyecek yüksek çözünürlüklü grafikler ve viseral oyun sağlar!

  Minimum:

   OS: Windows 7 SP1 İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 2GB bellek ile DirectX uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Sabit Disk: 500 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu Önerilen:
    OS: Windows 7 SP1 İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2GB bellek ile DirectX uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Sabit Disk: 500 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu
    İndirme Linkleri

    alternatif


    megaup

    part 1

    megaup

    part 2

    meganz

    part 1

    meganz

    part 2

    alternatif

    part 1

    alternatif

    part 2

    uptobox

    part 1

    uptobox

    part 2

    alternatif

    part 1

    alternatif

    part 2

    google

    part 1

    google

    part 2
99
TELİF HAKKI İHLALİ