Harry Potter and the Deathly Hallows Part II PC Full İndir Oyun indir

Oyun / 31 May 2013

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm II PC Ücretsiz İndir oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Harry Potter, EA tarafından geliştirilen bir oyundur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - Bölüm 2, oyuncuların Harry Potter'ın maceralarına devam etmelerini sağlayan üçüncü şahıs bir aksiyon-macera oyunudur. Ölümlü Yadigarların İkinci Bölümü, oyuncular, Rab Voldemort'un ölümsüzlüğü elde etmeyi umduğu Horcruxes olarak bilinen sihirli eşyaları bulmak ve yok etmek için tekrar arayışlar. Özellikler şunlardır: Çoklu oynanabilir karakter, heyecan verici sihirbaz düeleti, ölüm yiyicilerin devlere ve çarpıcı oyun ortamlarına kadar her şeyi içeren çeşitli düşmanlar.

Anahtar fetürleri:

  Kahramanlarınızın parçalarını oynayın - her biri Hogwarts savaşında önemli bir rol oynarken farklı karakterlerin rolünü üstlenin. Harry, Hermione, Ron, Ginny, Seamus, Neville, Molly Weasley, Seamus, Neville, Molly Weasley ve Profesör McGonagall olarak oynayın, çünkü her biri Hogwarts'ın savunmasında rol oynarlar ve Voldemort'un imhası Epik Savaşlar - Sihirbaz dünyasının en korkunç ve zorlu karakterlerini düello ederken, başarılı sihirbazların gücünü kullanın. Karanlık Kuvvetlerle Mücadele - Ölüm Yiyenleri, Snatchers ve Giants'ın yıkıma niyetini yenmek için büyülü becerilerinizi kullanın. Çarpıcı ortamlar - Hogwarts'ı daha önce hiç görmediğiniz gibi deneyimleyin

  Bilgi bulunamadı
  İndirme Linkleri

  megaup

  part 1

  megaup

  part 2

  meganz

  part 1

  meganz

  part 2

  alternatif

  part 1

  alternatif

  part 2

  alternatif

  part 1

  alternatif

  part 2

  uptobox

  part 1

  uptobox

  part 2

  alternatif

  part 1

  alternatif

  part 2

  google

  part 1

  google

  part 2
20
TELİF HAKKI İHLALİ