Hashtag Dungeon Full İndir Oyun indir

Oyun / 05 July 2016

hashtag zindanı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hashtag Dungeon, Twitter'ı zindan üretimi yöntemi olarak kullanan Roguelie unsurları olan bir zindan paletlidir! Dahili zindan editörümüzü kullanarak zindanlar oluşturun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hitpoint Games Ltd.

Publisher: Hitpoint Games Ltd.

sürüm tarihi: 1 Haz 2016

tür: eylem, rpg

Bir şey, dünyanın derinliklerinde karıştırılıyor. Bir zamanlar bu arazileri koruyan büyük sigaralar ve efsanevi Hashtag zindanları yeniden açılıyor. Zindanlara girecek kadar cesur olacak mısın ve içinde yatan korkularla yüzleşecek misin? Yoksa karanlık güçleri kendin katılacak mısın ve uzman bir zindan master olabilir misiniz?

Özellikler

Teşekkürler

Hashtag Dungeon, bir oyunun twitter seviyelerini depolamak için nasıl kullanabileceğini değerlendirmek için tasarlanmış deneysel bir oyundur. Aslen Lincoln Üniversitesi'ndeki üçüncü yılın tezinin bir parçası olarak geliştirilmiştir. Uzun gelişme sürecinde Dr. Patrick Dickinson, Dr John Shearer ve Dr Oliver Szymanezyk için Dr Patrick Dickinson, Dr. John Shearer ve Dr Oliver Szymanezyk'e teşekkür ederiz. Ayrıca, Steam Ticaret Kartları, Barney Oram, Ses Tasarımı, Alex Saye'nin birçok düşman üzerindeki çalışması için Büro Ticaret Kartları ve Liz Rainsberry'nin müzikal yetenekleri için çalıştığı için Robin Fransızca'ya teşekkür ediyoruz.

Anahtar fetürleri: Zelda'nın klasik efsanesini ve Isaac'ın bağlanmasını hatırlatan zorlu oyun. Bekleyen şeytani tuzaklar, canavarlar ve zorlukların üstesinden gelebilecek misiniz? Yaratıcı İşbirliği Anahtardır: Oyunda her zindanda oyuncular tarafından yapılır ve Twitter'a yayınlanır. Herkes, oyun içi 'Zindan Master' editörümüzün yardımı ile oda, düşman, tuzakları ve hazineleri zindanlara ekleyebilir. Her biri kendi benzersiz oyun ve taktikleriyle birlikte kilidini açmak ve oynamak için altı karakter: Büyücü, Paladin, Kan Mage, Ninja, Avcı ve Robot!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.2GHz + Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 256MB Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek Notlar: Bu oyun saniyede 30 kareye kilitlendi.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2Ghz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: 1GB Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek Notlar: Bu oyun saniyede 30 kareye kilitlendi.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ