Haste Heist Full İndir Oyun indir

acele heist full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Haste Heist, her yaş için ulaşılabilir eylem ve bulmaca oyun meraklıları için gizli bir oyundur. Alınması ve karmaşıklıkta büyüymesi kolay, Haste Heist sizi ayak parmaklarınızda tutar ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Team Run!

Publisher: Süper tanrım

sürüm tarihi: 28 Şub, 2018

tür: casual

intro

Riley olarak oynarsınız, tüm HASTEVILLE'sinde, şehri Belediye Başkanı Von Wumbeldorf'un yolsuzluğundan kurtarabilecek tek kişi. Gizlice sokun, kentin çeşitli bölgelerinde, yozlaşmış polislerin üzerine çıkıp, belediye başkanının kötü planlarının gerçeğini ortaya çıkarmaya yönelik koşuşturma; Cezaevleri, gizemli müzeleri, cömert konakları, ritzy casinolar, swanky yatlar ve üst-gizli tesisler aracılığıyla geçiş.

Haste Heist, her yaş için ulaşılabilir eylem ve bulmaca oyun meraklıları içindir. Alınması ve karmaşıklıkta büyüymesi kolay, Haste Heist, zenginliklere doğru yolunuza girerken sizi ayak parmaklarınızda tutar.

Sağlıklı bir Stealth & Amp kombinasyonu ile; Bulmaca elemanları, acele heist, oyuncularını tanıdık, yine de yeni ve heyecan verici bir yolla sunar. Eğer taktiksel olarak geçiş ortamları sizin tarzınızsa, Hasteville'in bazen karmaşık ve şaşırtıcı binalarıyla yolunuzu bulamazsınız. Gizli değil mi? Liderlik tablosunun tepesine ulaşmak için mümkün olduğunca hızlı bir şekilde sprint ya da belki de karıştırmayı deneyin? Hasta Heist'te seçim sizinkinizdir ve hangisini seçerseniz, yol boyunca bolca gülmeniz olduğuna eminiz.

Anahtar Oyun Özellikleri

Yan kaydırma macerası:

Outwit'e çeşitli düşmanlar:

Oyuncular, Hasteville'in zenginliklerini burunlarının altından çalınırken, Hasteville'in zenginliklerini çalarken, Hasteville'nin zenginliklerini çalınken

Yerel Co-Op:

İşbirliğinin dahil edilmesiyle birlikte, servet yolunuzu çalmak için birlikte çalışan bir arkadaşınızla kulisterleri üstlenebileceksiniz.

mizah dolu dünya:

Dünyası ve acelerinin anlatımı, komik karakterlerle ve komik durumlarla doludur. Oyun, sizi unutulmaz bir etkileşimli deneyimle bırakacağını umduğumuz hafif yürekli bir macera.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.7ghz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA 650M / 1,535MB + Depolama: 288 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
85
TELİF HAKKI İHLALİ