Heart’s Medicine – Season One Full İndir Oyun indir

Heart'ın tıbbı - Sezon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kalbin Tıbbı - Sezon - Acil bir durumda sayılabilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Big Blue Studios, Gameouse

Publisher: Gameouse

sürüm tarihi: 13 May, 2020

tür: casual, simülasyon, macera

Doktor olmak için Allison Kalbin Epik Hikayesinin başlangıcına geri dönün

Med Okulu Öğrencisi Allison Kalbini Yardımcısı, kariyerine küçük kasaba Amerika'da bir hastanede doktor olarak başlıyor! İstenmeyen bir kahraman olan bir kızın hikayesini takip eden bir oyun.

Tıbbi becerilerinizi kalbin tıbbında keskinleştirin - bir sezon, heyecan verici hastane oyununun tıbbının ilacı - iyileşme zamanı. Deneyimsiz kızdan uzman cerrahı'ndan Little Creek Hastanesi'ne giderken doktor kalbinin yanında çalışın. Tüm hastaları zamanında teşhis etmeye, tedavi etmeye, çalıştırmaya çalıştığınız ve tedavi etmeye çalıştıkça, adrenalinin acelesini hissedin. Bu hızlı tempolu zaman yönetimi hikayesi oyunu var mı?

Küçük bir kız olarak, Allison babasının öldüğünü izledi. Sonra, birkaç yıl önce, Allison korkunç bir kaza mahallinde yardımcı oldu. Bu, tıp fakültesine gitmesi gerektiğini fark etti. Şimdi küçük Creek Hastanesi'ne geri döndü, bir memleketli bir kız rüya işini doktor olarak başlatmaya hazır. Ama sonra rüya hastane hayatının gerçekliğini karşılar ...

Tüm hastaların kullanımı kolay değildir, tüm hastalıklar tedavi edilmez ve tüm hayaller gerçek değildir. Çok önemli olan, Allison'un görevlerini doktor olarak kabul etmeyi öğrenmesidir. Hastalarının yaralanmalarına ve sağlığına odaklanması gerekecek, acılarını hafifletmek için yapabileceklerini yapıyor. Neyse ki, onun yolunda ona yardım etmeye istekli olan harika meslektaşlar biçiminde bir yaşam çizgisi var.

Acil durumların yanı sıra, stajyer olarak yüzleşin, Allison'un da romantizm oyunun dalgalı sularını gezinmesi gerekecektir. Biri değil, iki yakışıklı doktor dikkatleri için Vie. Bu komplikasyonlara yol açacak mı?

⚕️ Şaşırtıcı kalbin tıp serisini tamamlayın!

⚕️ Little Creek Hastanesi'nin yetenekli doktorlarını tanıyın

⚕️ Hastaları 60 seviye ile iyileştirir ve fazladan 30 zorluk seviyesi

⚕️ heyecan verici interaktif mini oyunları oyna

⚕️ Sevgi, Dostluk ve Drama ile dolu perçinleme hikayesinin tadını çıkarın

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB Kart Depolama: 512 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
90
TELİF HAKKI İHLALİ