Heavy Burger Full İndir Oyun indir

ağır burger full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ağır Burger - Patlama, Dodge ve Klasik 1980'lerin Veri Doğu Arcade makineleri dizisi ile yolunuzu şarj edin. 1-4 oyuncu, zaman onurlu karakterlere karşı savaşabilir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lub Blub, Uluslararası Genel Merkezler

Publisher: 612 oyunları, Uçan Tiger Entertainment

sürüm tarihi: 2 Nov, 2018

tür: eylem

Ağır Burger mutlak yerel-çok oyunculu mayhem!

Peter Biber olarak oynayın, Burger-Boppin'in burger zamanının kahramanı! Artık klasik küçük şefin değil. Shostguns, Lazer Tüfekleri, Tabancalar ve Makineli Tüfekleri Kusurlar, çünkü bankaya bir savaş römorköründe rakiplerinize atıksınız!

ağır burger arenadaki dipsiz çukurlar üzerinde sıçrayarken, mahkumların istiflerini serbest bırakırken predicy para çantasını sıkın.

Grenade-Tossing Yeşil Adamları, Cliffside Kalesi üzerine takviyeli çelikten patlatırken ağır varilden savaşın. Yüzlerce turda tank ve taret biber savaş alanı olarak atlat.

Yan cebinden ilham alan bir seviyede arkadaşlarınıza patlayıcı havuz topları çekin. EM Hepsini ekstra bir kaos dozu için!

Burgertime arenadaki turşuları, yumurtaları ve sosisli sandviçleri patlatırken düşmanlarınızı düşen burger parçaları altında ezin.

Anahtar fetürleri: 1-4 oyuncu Arkadaşlarınızla veya botlarınızı oynayın Becerilerinizi 24 tek oyunculu zorluklarla test edin! En sevdiğiniz Arcade Lineup'larını özelleştirin ve kaydedin Playfield'ı 3 ila 13 makineden yeniden boyutlandır İstatistiklerinizi takip edin Unlockable Bonus içeriği Desteklenen Kontrol Cihazlarının Muazzam Listesi Deli bir yukarıdan aşağıya, ikiz çubuk atış, kanepe rekabetçi eylem!

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2 * 1866) veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 7600 GS (512 MB) veya eşdeğeri Depolama: 1 GB mevcut alan Ek Notlar: Burada desteklenen kontrolörlerin listesine bakın: https://guavaman.com/projects/rewired/docs/supportedcontrollers.html
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
105
TELİF HAKKI İHLALİ