Heckpoint Full İndir Oyun indir

Heckpoint bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. HeckPoint, her şeyin ve herkesin yıkıldığı (özellikle siz) olduğu yerde çılgınca bir yan kaydırma çekimidir. Her biri olan 12 karakterden herhangi biri olarak yedi dünyayı keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: NODACOY Games, Jadan Bliss

Yayıncı: Rooster Cumhuriyeti LLC

sürüm tarihi: 9 Nis, 2018

tür: eylem

Parça kurşun cehennemi, kısım hack 'n' slash, Part Rogue-Lite eylemi, 70'in üzerinde Perks'tan fazla olan delilik, yok etmek için 6 dünya ve 7 benzersiz karakter, tamamen orijinal bir film müziğine ayarlanmış, HeckPoint değil çok uzak bir gelecek. Kara enerjiden yeni yakıtlar geliştiren gölgeli bir organizasyon yanlışlıkla boyutumuzdaki bir deliğe yırtdı. Olay, dünyanın kıymık, parıldayan sürümleri yaratan bir dalgalanma etkisine neden oldu. Başka bir şey fark etti ve abartılı fatihler gerçekliğimizi istila etmeye başladı. Kıyılmış dünyaları ağ geçitleri olarak kullanırlar ve dünyamızın kontrolü altında olana kadar hiçbir şey yapmazlar.

orduları savaş, güçlü ve yıkıcı silahların kilidini aç. Yükünüzü özelleştirin ve acımasız eylemi vuran kalp için aksiye gidin. Dünyayı, düşmanların, her şeyi yok et. Dikilitaş bul. Heckpoint'e ulaşabilir misin?

Anahtar fetürleri: Sekiz ılımlı olarak üretilen dünya üzerinden bir yolu kesin, çevreyi ve görünüşte her düşmanı yok etmek. Gökyüzü yükselir veya yakın savaşa girin. Son patronu yen ve bir sonraki dünyanın kilidini açmak için Dikilitaş'ı etkinleştirin ya da ürkütücü dünyada veya T günündeki yeteneklerinizi geliştirin! Eşsiz kişilikleri, silahları ve yetenekleri olan 12 karakter Oyunlarda tuhaf madde toplama ve ticaret yaparak açık olmayan 70+, istatistiklere, silahlara ve yeteneklere, açılışlara yükseltme. Yükünüzü inşa etmek için yüzlerce olası kombinasyon! Gen işlerinde kalıcı olarak istatistikleri yükseltme Bombaları yok edin ve yakın dövüş saldırılarınızla düşman lazerlerini yansıtır. Anlık karma! Ground esaslı düşmanları parçalamak için güçlü bir yakın dövüş saldırısı ile gökyüzünden dalın Tahrikli bir yüzeye sahip donmuş bir dünya. Doğal olarak yağmur yağan kıyamet dünyaları

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Pentium Çift Çekirdekli 2 GHz Bellek: 3 GB RAM Grafikler: Radeon HD (onboard) veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
51
TELİF HAKKI İHLALİ