Helen’s Mysterious Castle Full İndir Oyun indir

Helen'in gizemli kale full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Helen'in gizemli kalesi - Gizli geçmişe sahip genç bir kız, bu güzelce işlenmiş bu konuda kendi kökenleri hakkında daha fazla şey öğrenme umuduyla destansı ve gizemli bir yolculuğa çıkıyor ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Satsu

Publisher: AGM Playism

sürüm tarihi: 18 Mar, 2016

tür: rpg, gündelik, anime

DİKKAT

Bu oyun RPG Maker kullanılarak oluşturulduğu için, aşağıda listelenen RPG Maker Motoruna özel olarak aşağıdaki özellikler kullanılabilir.

Buhar kaplaması özelliğini kullanarak bir ekran görüntüsü almak için, lütfen işlev tuşunu F12 dışındaki herhangi bir tuşa değiştirin.

Helen, kim olduğunu ya da nerede olduğu hakkında çok az şey biliyor - ve daha fazlasını öğrenmek için ölüyor. Kayan bir adada, bir labirentten kale ile mahsur kaldı, sadece keşfedilecek yalvarıyor, Helen merakını ondan daha iyi hale getirdi. Neyse ki Helen için, kendisiyle ilgilenme yeteneğinden daha fazlası.

Yolculuğunda yol boyunca bulur, Helen canavarları savaşmalı, yeni ekipman toplamalı ve gizemli evinin birçok sırını ortaya çıkarmalı.

Helen oyunu kendi başına savaşarak geçirir ve başka bir şekilde olmazdı. Oyunun benzersiz 1'ini 1-1 mücadele sistemini kullanarak, Helen, durumun dikte ederken savaş sırasında onları silah toplayabilir ve aralarında geçiş yapabilir.

Anahtar fetürleri: F12: Oyunu sıfırlayın ALT + ENTER: TOGGLE Full Ekran / Pencere Modu

Minimum: OS: Windows 2000 / XP / Vista / 7/8
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ