Hell Dimension VR Full İndir Oyun indir

cehennem boyutu vr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cehennem Boyutu VR, Arcade tarzı bir korku FPS oyunudur. Gizemli canavarlar tarafından yıkılan şehirden kaçmalısınız! Çeşitli ve satın almak için oyundan elde edilen puanları kullanın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: üçüncü kapı stüdyosu

Publisher: Subdream Studios

sürüm tarihi: 7 Eyl, 2017

tür: eylem, vr

Cehennem Boyut VR, bir arcade tarzı korku FPS oyunudur.

Gizemli Canavarlar Tarafından Yıkılan Şehrinizden Kaçış!

Cehennem Boyut VR, oyundan elde edilen noktaları kullanarak çeşitli silahları denemenizi sağlar. Tabanca, av tüfeği, yakın dövüş silahları ve hatta bir kalkan deneyin! İki elli silahlar özellikle başka FPS oyunlarında bulunamayan şık ve heyecan verici oyunlarıyla eğlencelidir.

Çok korkutucu? Diğer oyuncularla oynayın! Gerçek zamanlı çoklu oyun sayesinde, diğer oyuncularla oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynayın ve en yüksek puanı elde edin!

Cehennem Boyut VR, hayatta kalma modunun yanı sıra yoğun bir meydan okuma modunu sağlar.

Hayatta kalma modu ile yaptınız mı? Vay, harika bir iş! Şimdi, meydan okuma modunu dene ve dünyadaki oyunculara karşı yarış!

Ana özellikler

Anahtar fetürleri: Size doğru çalışan canavarları öldürerek hayatta kalın !! Puan toplayarak satın alınan çeşitli silahlar kullanın ve usta !! İki elli silahlarla yeteneklerinizi gösterin !! Çok oyunculu modda başkalarıyla oynayın !! Hayatta kalma modunda hayatta kalarak kendinize meydan okuyun !! Aylık Liderlikte No.1 Olun !! Heyecan verici başarıların kilidini aç !!

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya üstü, Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 Eşdeğeri veya Daha İyi Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ