Hell Knights Full İndir Oyun indir

cehennem knights full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cehennem şövalyeleri küçük ama eğlenceli bir mermi cehennem shoun'em dörtlü bir CO OP modu ile. Bir zindanda yaşayan bazı indie dostum tarafından yapılmış ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: David Seifers

Publisher: David Seifers

sürüm tarihi: 25 Tem, 2018

tür: eylem, atıcı

Hey,

Ben David ve Size Dürüst Olmak için, nihayet kendi oyununu yapmak isteyen bazı dostum. Cehennem şövalyeleri küçük ama eğlenceli bir mermi cehennem shoun'em dörtlü bir CO OP modu ile. Sadece üçe kadar arkadaşınıza kadar tutun ve sekiz aksiyon dolu seviyedeki yolunuzla savaşın ve sekiz infernal patronu yenir. Siz ve zafer arasında duracak aşağılık şeytanların ordularını yok etmek için tüfeğinizi bile dokuz kez yükseltebilirsiniz.

Her seviye, size ve arkadaşlarınıza meydan okumak için yeni bir şeytan türüne sahip olacak. Ayrıca, her bir seviye, gruplarınızın patronuna ilerlemeden önce tamamlanması için iki görev içerecektir. Çekim yaparken veya sprint yaparken karakteriniz aşırı ısınır, eğer overheatbar maksimumuna ulaşırsanız, düşman mermilerini kısa bir süre boyunca yansıtabilir ve engelleyebilirsiniz. Bu, arkadaşlarınızı düşman ateşinden korumak ve düşmanları kendi mermileri ile öldürmek için kullanılabilir.

Minimum: OS: Windows 8 64bit İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i7-4770K CPU @ 3.50GHz 3.50GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 770 4 GB | AMD RADEON R9 290X 4GB @ 1080P DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i7-4770K CPU @ 3.50GHz 3.50GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 770 4 GB | AMD RADEON R9 290X 4GB @ 1080P DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
56
TELİF HAKKI İHLALİ