HELLGATE: London Full İndir Oyun indir

Hellgate: Londra full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Hellgate: Londra - Sansasyonel bir oyunun dönüşü! Hellgate, beklediğiniz bir aksiyon rpg oyunudur. İlk sürümünden beri Hellgate binlerce hayranın kalbini kazandı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: T3Entertainment

Publisher: hanbitsoft inc.

sürüm tarihi: 15 Kas, 2018

tür: rpg, eylem, hack ve slash

Hellgate'in iadesi: Steam'de Londra!

Birçok fanın desteğiyle, geliştiriciler Hellgate: Londra oyunu Steam'in en son sürümünü sunabildiler.

Hellgate: Londra, Hellgate'in en son sürümüne (sürüm 2.0) ile tek kişilik bir mod sağlar: Tokyo.

Oyun, tek oyunculu optimize edilmiş senaryo içerikleri ve premium destek öğelerini sağlar.

Hellgate: Londra, şeytanlar tarafından yıkılmış bir yaklaştı sunan efsanevi bir eylem rolü oyundur. Bir kurtulan olarak, karanlığın karanlığına ve kurtarma insanlığı kurtarmanız gerekir.

Oyun, kullanıcılarına farklı modlar, seviyeler, rastgele üretilen canavarlar ve büyük silah ve eşya koleksiyonu olan sonsuz oynanabilirlik sunar. Üçüncü şahıs veya birinci şahıs perspektifinde oyun oyununun tadını çıkarabilirsiniz.

Temel özellikler:

Karakterler

HellGate, aralarından seçim yapabileceğiniz altı karakter sınıfı tanıtıyor. Her karakterin felsefesi, eğitim ve savaş becerisine sahiptir. Seçtiğiniz sınıf, bir oyun oyunu belirleyen önemli bir faktördür. Sınıfa ek olarak, cinsiyet, boy, boyut, saç, cilt rengi vb. Gibi görsel fiziksel öznitelikleri seçebilirsiniz.

Karakter Özelleştirme Sistemi, kendi benzersiz karakterinizi oluşturmanıza ve iblis ordularına karşı arayış ve savaş performansı ile seviyesini ve becerilerini geliştirmenize olanak sağlar.

Rastgele nesil sistemi

Hellgate: Londra, rastgele üretilen zindanlar, eşyalar ve görevler oluşturarak sonsuz tekrar oynatma sağlar. Rastgele haritalar, her oynadığınızda farklı deneyimlerin tadını çıkarmak için benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir oyuna sahip olmanızı sağlar. Oyun rastgele görevler ve eşyalar ile rastgele oluşturulan haritalar sağlar.

Benzersiz ürünler

Hellgate'nin oyun oyununun önemli özelliklerinden biri koleksiyonu nadir ürün sistemidir. Bu sistemler sayesinde oyuncular, sonsuz sayıda öğe oluşturabilir ve karakter büyümesinde destek alabilirler.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE 6800+, ATI RADEON R300 + DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 8 GB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, 9, 10 İşlemci: 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce 9800+, ATI Radeon HD 5000+ DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 8 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
113
TELİF HAKKI İHLALİ