Hello Charlotte EP2: Requiem Aeternam Deo Full İndir Oyun indir

merhaba charlotte ep2: requiem aeternam deo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Merhaba Charlotte EP2: Requiem Aeternam Deo - Bir Bilim Kurgu Bükümlü Görsel Novel-Esque RPG Parodi Psikolojik Gerilim.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: etherane

Publisher: etherane

sürüm tarihi: 8 Eki, 2016

tür: rpg, macera, görsel romanı, korku, anime

intro

Merhaba, yeni kuppeser!

Charlotte tanışın - kontrol edeceğiniz bir kukla. Alien arkadaşlarıyla, Maggot Cat ve belirli bir gözlemciyle tanışın.

orta yaş kadınlar için abur cubur, TV dünyasının, din ve romantizm romanlarının dehşetlerine dalın. Kukla her zaman güvende tutun. Ya da yapmayın.

eğlenin ölüyor!

Açıklama

Hello Charlotte, her bir bölümün hikaye anlatımı tarzında, temaları ve resimlerde farklılık gösterdiği gibi, her bölüm ayrı bir hikaye olarak kabul edilebileceği bir epizodik oyundur, ancak karakterler aynı kalır.

Bu oyun, Merhaba Charlotte: Requiem Aeternam Deo, Merhaba Charlotte serisinin ikinci taksitidir.

Merhaba Charlotte, Bölüm 1: Abur cubur, tanrılar ve oyuncak ayılar, ITCH.IO'da veya bir demo olarak ücretsiz olarak indirilebilir.

Merhaba Charlotte Oyunları:

https://atherane.itch.io/hello-charlotte-ep1

Anahtar fetürleri: Merhaba Charlotte EP1 (2015), minimalist bir Freeware RPGMaker Korku Parody oyunudur. Bir demo olarak full ücretsiz indirin ve ITCH.IO: Merhaba Charlotte EP2 (2016), Memphis estetiği ve kendi felsefesi ile görsel bir roman esque psikolojik gerilim yapbozdur. Merhaba Charlotte: Delirium (2017), RPG yapımcısı özelliklerinin bir kısmını test etmek için yapılan bir spin-off korku oyunudur: Hello Charlotte EP3 (2018), serideki son bölüm, bir prolog olarak hizmet veren ve ana oyuna epilogu.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32-bit / 64-bit) İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafik: 1024 x 768 Piksel Masaüstü Çözünürlüğü Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
112
TELİF HAKKI İHLALİ