Hentai MineSweeper Full İndir Oyun indir

hentai minesweeper full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hentai Minesweeper - Bu çok vicdan bir strateji oyunu

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Leonwaan Games

Publisher: leonwaan games

sürüm tarihi: 11 Eki, 2018

tür: çıplaklık, olgun, rahat, anime, strateji, simülasyon, bulmaca

Hentai Minesweeper bir strateji oyunudur. Yapmanız gereken şey, mayın tarzını önünüzde süpürmek ve kazanmak ve ödüllendirmek için Mayın tarlası altında gizlenmiş resimleri göstermektir. Zorluğu için endişelenme. Belirli bir seviyede sıkışıp kalırsanız, desteği bir anahtarla arayabilir ve bu alandaki tüm madenleri anında temizleyebilirsiniz.

Operasyonel oyun

Zafer Koşulları: Hata yapmadan tüm madenleri işaretlemelisiniz. Bir hata yaparsanız, tekrar başlamanız gerekir, bu yüzden bu oyunun da bazı şanslara ihtiyacı var.

Nasıl çalıştırılır: Sol Tıklama Bir ızgara açmak için, bu numaranın tıklanabilir menzilini görmek için Madeni, Sol ve Sağ düğmesini birlikte tıklamak için sağ tıklayın. Bir numaranız var, 1, etrafındaki sekiz ızgarada bir maden olduğu anlamına gelir, 2, 3'te üç madende iki maden var. Madenleri sayıların etrafında süpürürseniz ve boşluklar var, bunları tek tek açmak zorunda değilsiniz. Sadece farenin sol ve sağ düğmelerine basın ve aynı anda basın. Ancak yanlış madeni işaretlerseniz, seviyeyi yeniden başlatın.

İşlev tuşu

klavye p: bir anahtar mayın çekme

Klavye S: Acil Durum Kaçınma (arka plan görüntüsü beyaza döner ve benim için devam edebilirsiniz)

Oyun özellikleri

hoş resimler

yatıştırıcı müzik

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
94
TELİF HAKKI İHLALİ