Hero Generations Full İndir (v1.21) Oyun indir

kahraman nesiller full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kahraman Nesilleri - Her dönüşün hayatınızın bir yılı olduğu orijinal Roguelie / 4x strateji oyunu. Keşfetmek, bir eş bulmak, bir ev inşa etmek ve tutmak için ölmeden önce bir çocuğu yetiştirin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kalp şeklindeki oyunlar LLC

Publisher: kalp şeklindeki oyunlar LLC

Çıkış tarihi: 10 Nis, 2015

tür: strateji, rpg, simülasyon, açık dünya, macera, dönüş tabanlı, hayatta kalma, bina

Güncelleme: Yeni nesil bu oyunun yeni nesli mi arıyorsunuz?

Önemli Not: Bu, 2015 yılında piyasaya sürülen orijinal kahramanlardır. Regen, yeni oyuncular için en iyi deneyimdir, bu yüzden oraya başlamasını tavsiye ederiz. Orijinal kahraman nesiller mevcut topluluğumuz için kalır. Hala orijinali kontrol etmek istiyorsan, perakende fiyatını kalıcı olarak azalttık. Tamam, uyarıldın!

Her adım 1 yıllık yaşam

Yaşam, Legacy & Amp hakkında yenilikçi bir Roguelie / 4x strateji oyunu; Highrounds yaratıcısından sevgi. "Sid Meier'in medeniyetinin yavruları, Jason Rohrer'ın geçişi ve Zelda'nın efsanesi" olarak övgüde bulundu. "

Kahraman nesillerinde, aldığınız her adım, kahramanın hayatınızın tüm yılıdır. Ölmeden önce bir çocuğa sahip olmak için şöhret ve bir eş aramak için usule ilişkin oluşturulan bir dünyayı keşfedin. Hayatınız sona erdikten sonra, çocuğunuzun geride bıraktığınız dünyanın kontrolünü ele geçirdiniz, aile miranıza devam etmek umuduyla. Her dönüş anlamlı bir yaşam kararı haline gelir: Çevrenizdeki dünyayı oluşturmaya ve işlenmeye odaklanabilirsiniz ya da kendiniz için daha büyük bir isim yapmak için arazilere maceraya maruz kalabilirsiniz.

Anahtar fetürleri: Sınırlı Ömrü ve Permadath: Her birine her seferinde kahramanınız = 1 yıl yaşamlar. Nesiller, çiftleşme ve çocuk sahibi olma: Bir eşi bulun, bir aileye başlayın, bir çocuğunuz var. Sonra aynı dünyada o çocuğun kontrolünü ele geçirin! 6 Stratejik yol ve anlamlı seçimler: Güç, keşif, sevgi, servet, şöhret ve bilgelikte büyür. Şehir İşçiliği Sistemi: Büyük şehirler inşa edin ve kültürlerini morph. Genişletme Overworld: Her biri kendi benzersiz fayanslar (volkan, çöl, ada, birkaç isim) ile 6 eşsiz dünyanın bağlı bir ızgarasını keşfedin. Anlamı: Ölüm, miras, aile, sevgi ve daha fazlası temalarını araştıran şaşırtıcı ve düşündürücü bir deneyim. Muhteşem elle çizilmiş sanat tarzı.

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu Bellek: 1 GB RAM Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ