Hero or Villain: Battle Royale Full İndir Oyun indir

kahraman veya kötü adam: savaş royale full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kahraman veya Villain: Battle Royale - Galaxy'nin şampiyonu olmak için Gladyatör Yarışması'nda savaştan yabancılar savaş!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 16 Eyl, 2020

tür: eylem, macera, gündelik, rpg, metin tabanlı, bilim-fi

Galaxy'nin şampiyonu olmak için Gladyatör Yarışması'ndaki diğer kahramanları ve kötülüklerle savaşın.

Bu Epik Saga'nın 2. Kitap 2, "Kahraman veya Villain: Genesis" kitabının epilogudan hemen sonra başlar.

Gizemli Lanista tarafından Gezegen Dünya'dan kaçırıldı ve Şampiyonlar Savaşı'nda savaşmaya zorlandı, eğitiminizi yabancı bir dünyadaki haksızlıkla mücadele ile dengelemek zorunda kalacaksınız ... ya da kendiniz bir suçlu olmak!

Kahraman veya Villain: Genesis, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Adrao tarafından 240.000 kelimelik interaktif bir romandır. Oyun, metin tabanlıdır ve bazı sanat eserleri ise, seçimleriniz tamamen oyunun sonucunu kontrol eder.

Turnuvayı sonucuna kadar takip eder ve meslektaşlarınıza ve düşmanlara karşı zafer talep eder misiniz? Ya da kendi suçlu imparatorluğunuza başlayacaksınız ve gezegenin tarihindeki en büyüğünü başarır mısın? Sadık bir konu musunuz, yoksa, yaşlıların galaksinin üstünlüğünü devirmeye çalışan isyancıların saflarına katılacak mısınız?

Anahtar fetürleri: Karakterinizi 1, "Kahraman veya Villain: Genesis" adlı kitabından alın ya da yenisini yap. Düzinelerce güçten birini seçin. Düşmanlarınızı yumruklarınızın gücüyle boğabilir, onları cehennem ateşi ile vurabilir, zihinlerinin kontrolünü ele geçirebilir, onları süper hızınıza atlar, ya da onlara saldırmak için sırtlarının arkasındaki ışınlarını teleport. Kendi aletlerinizi oluşturun, zırhınızın kalitesini veya üzerine monte edilen silahların iyileştirilmesi. Ayrıca yeni yabancı teknolojiyi de öğrenebilir ve kaderinize savaşlarınızda karar verecek daha karmaşık projeler tasarlayabilirsiniz. Başarılı olmalarına yardımcı olmak için meslektaşlarınızla ilişkinizi yönetin ya da vurun. Erkek, kadın veya ikili olmayan ve diğer karakterlerin çoğunu romantizm olarak oynayın! Deneyiminizi geliştirmek için çeşitli resimler. Birden fazla yan görev ve sonları olan farklı oyun yollarının çeşitliliği.

Minimum: OS: 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
102
TELİF HAKKI İHLALİ