Heroes of Hammerwatch Full İndir (v104 & ALL DLC) Oyun indir

çekiçleme kahramanları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hammerwatch kahramanları haydut-lite aksiyon macerasıdır. İşlemsel olarak oluşturulan seviyelerde, kendi başınıza veya en fazla 3 arkadaşınızla yolunuzu keşfedin ve savaşın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: crackshell

Yayıncı: crackshell

sürüm tarihi: 1 Mar, 2018

tür: rpg, eylem, macera

HammerWatch Kahramanları, HammerWatch olarak aynı evrende bulunan haydut lite aksiyon-macera oyunudur. Sonsuz düşmanların, tuzakların, bulmacaların, sırları ve çok sayıda yağma orduları, prosedür açıdan oluşturulan seviyelerle savaşırken, forsaken Spire'nin tepesine ulaşmak için yolunuzla savaşırsınız.

Çok fazla ısrarcı ilerlemeye sahip bir haydut lite. Her birinin görevinizde size daha fazla yardımcı olacağı çeşitli geliştirmelerle birlikte getirebileceğiniz bir kasaba olan Outlook'ta çalışmaya başlayacaksınız. Kahramanlar kendileri de kalıcı kalacak, hatta kendi kahramanlarını arkadaşlarına getirebilirsin!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: İşlemsel olarak oluşturulan içerik: Rastgele oluşturulan seviyeler, yüksek bir tekrar değeri sunar ve her çalıştırma ile size yeni bir meydan okuma getirecektir. Persistan Progresyon: Kahramanlarınız, bir koşudan kazanılan deneyimi koruyacak ve seviyeden daha güçlü hale gelecektir. Şehir Yükseltmeleri: Kahramanlarınıza çeşitli şekillerde yardımcı olacak 10 farklı binayı oluşturun / yükseltin. Sınıflar: Hepsi benzersiz istatistikler, yetenekler ve playstyles içeren 7 farklı sınıf arasından seçim yapın. Öğeler: Çeşitli nadir görülen 100'den fazla benzersiz eşyayı bulun. Co-Op: Co-OP'de 3 arkadaşla oynayın. Yeni Oyun +: Hammerwatch kahramanları gerçek bir zorluk olacak ve yendilaz olsanız bile, zorluk asla bitmez!

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core ™ Duo veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.2+ / DirectX 11+ Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ