Heroes of Loot 2 Full İndir (v1.2.0) Oyun indir

Oyun / 10 July 2016

Loot 2 Bedava İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yağma Kahramanları 2 - Bu zindanda bir kerede birden fazla kahramanı kontrol edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: OrangePixel

Publisher: OrangePixel

sürüm tarihi: 7 Haz 2016

tür: macera

İşlerinden sonra, zindanları dengede tuttuktan sonra, kahramanlarımız yeni bir işe ihtiyaç duyuyordu. Toprakları dolaşıyorlardı kahramanlar için bir çağrı buldular, ihtiyacı olan bir kale, tehlikede bile bir damsal bile?

Maceraya girmek, her iki kahramanı da kontrol etmek, her iki kahramanı kontrol etmek ve tehlikeli kale koridorları, odalar ve zeminlerde gezinmek için özel becerilerini kullanmak. Görevleri çözmek için iki karakter arasında geçiş yapmak, bulmacaları ve elbette tüm kötülüklerin zindanlarını açıklar.

Görevler - zindan sorunlarla doludur, hadi onları görevler arayalım. Bu sorunlar, basit "bir anahtar" olarak "Tüm sihirli mumları hafifletmek ve büyülü kapıyı açmak için" sihirli güçleri kullanmak "içindir. Farklı görev türleri farklı çözümler gerektirir. Bu görevleri tamamlamak için partinizdeki karakterlerin becerilerini kullanın.

Silahlar - Karakterleriniz ana silahlarınızdır. Elf, oklarını birden fazla canavar aracılığıyla vuruyor, sihirbazın sınırsız bir büyüye sahip olduğu, savaşçının çekiçli güçlü bir yakın dövüş saldırısı var ve Valkyrie'nin hızlı bir eğirme-yakın muharebe saldırısına sahip olmasının yanı sıra sırları ve önemli yağma algılayabilir. Karakterler, ateş gücünü arttırmak için seviyelendirebilir veya karakterinizi kısa süre boyunca artıran nadir yağma bulunabilir. Bu sihirli büyüleri içerir!

Sırlar - Gizli odaları, seviye atlanmayan teleportları, gizli eşyaları ve daha fazlasını bulun!

Perma-items - 4 çeşitli sihirli kitapların 4 parçasını toplayarak sihirli büyülerin kilidini açabileceksiniz. Tüm kırılmış durumdalar toplandıktan sonra, sihrin kilidi açılır. Sihirli parçaları birden fazla kez toplayarak bu sihrin gücünü arttırmak da mümkündür. Tüm kilidi açılan büyüler, öldükten sonra bile kilidini açacaklar, sizi son patrona ulaşmak için gelecekteki girişimlerde daha güçlü hale getirir.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: açılan desteklenen ses kartı

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.1 destekli Intel HD3000 veya daha yüksek Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: açılan desteklenen ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ