Heroland Full İndir Oyun indir

Heroland full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Heroland - Büyülü bir kaçış mı arıyorsunuz? Epik bir arayışa gitmek için özlem mi? Overpriced Merch için sırada beklerken heyecanlı mısınız? Sonra bir kılıç ve yıllık geçişinizi yakalayın, çünkü ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Furyu Corporation

Publisher: Xseed Games, Marvelous USA, Inc.

sürüm tarihi: 3 Ara, 2019

tür: rpg, gündelik, strateji

yarı zamanlı kahramanlar istedi!

Heroland, müşterilerine bir fiyat için otantik bir RPG macerası sunan bir tema parkıdır. Ancak, pis bir genç çalışanı ve misafirlerinin adanın karanlık sırlarını ortaya çıkardığında, müşteri ve döküm üyesi, cazibe merkezlerinin kaderini (ve dünyayı!) Kaderini, pixelly ellerine götürmek için bir araya getirmelidir.

Tsukasa Masuko'nun tuhaf melodileri ile Takahiro Yamane ve Reçel Paketlenmiş, bu aşk mektubu, Japonca rol yapma oyunlarının 16 bitlik dönemine kadar bu aşk mektubu sizi unutulmayacak heyecan için sıraya girmeye davet ediyor!

Ana konumlar

aptallar için sürünen zindan

Heroland, bir tema parkınının LAidback eğlencesini, ejderha dolu zindanların çok gerçek tehlikeleri ile birleştirir. Bir rehber olarak, işiniz, tur gruplarının herolandın canavarlarının ve labirelerinin hayatta kalmasına yardımcı olmaktır. Konuklarınızın stratejilerini özelleştirin, silahlarını onarın ve iyileştirin. Gitme zorlaştığında, takımınızın istatistiklerini bulamak için çizgi roman satın alın ya da sizin için mücadeleyi yapmak için bir kapsülden bir canavarı toplayın. Ve bir kez hazine zamanı, şanslıların yurt odasına bazı kişisel yetenek eklemek için zirveden biraz yağma!

Eşsiz kahramanların farklı partileri

Knoble prensi başka bir turist ve karanlık lordun kölelerinin iş arkadaşlarınızdır, iş ve oyun arasındaki çizgiyi çizmek zor! Nobuyuki Inoue, dik şövalyeleri, hayalet hırsızları, lise kızları ve rasgele nihilist bir su samuru da dahil olmak üzere 20'den fazla ilginç karakterin hikayesi yazdı mı? Kimse kesin bir şey bilmiyor, ama hepsi burada Heroland!

canavaralı renkli bir döküm

Müşterileriniz, Monstar ekibinin paletle değiştirildiği çöp çeteleri ve yükselen patronlar aracılığıyla yollarını kesmek ve eğirken, Mondex, kendisini PRO İpuçları, Eğlenceli Anecdotes ve Inane Trivia'yı ile dolduracaklar -Dahibi goblinler, sevimli Li'l Slugs, Selfie-Loving İskeletler ve ... Büyülü Romanesco Brokoli?!

Retro grafikler yeniden değerlendirildi

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: AMD A4-6300 @ 3.7 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: AMD Radeon HD 5550 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-6600K @ 3.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 750 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ