HEXTERMINATE Full İndir Oyun indir

hexterminate full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hexterminate, sizi bir emperyal kaptanın rolüne sokan yukarıdan aşağıya bir atıcıdır. Göreviniz, yüzyıllardaki yüzyıllarca paramparça olan bir galaksiyi geri almak. ... 'nizi özelleştirin

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: çelik kanatları

Publisher: çelik kanatları

sürüm tarihi: 22 May, 2020

tür: eylem, SCI-Fi

"Bu galaksi bizimdir." - İmparator Elion VII

Galaksideki diğer fraksiyonların tümü tarafından yankılanmamasına rağmen, oldukça basit bir ifade. Hexterminate, sizi Galaxy'yi fethetme emirleri altında emperyal amiral gemisinin emrine sokar. Diplomasi "daha fazla ateş gücü" yaklaşımı lehine, 'arkadaş edinmek' imparatorun gündeminde değil. Ne kadar zor olabilir?

Modüler yapı

Her gemi, zırh, reaktörler ve silahlar dahil, birlikte yuvalanan altıgen modüllerden oluşur. Düzinelerce farklı tip ve nadirlik seviyesiyle, istediğiniz özelliği oluşturursunuz. Galaktik fetihle nasıl başa çıkacağınız seçiminizdir: Masif Behemoth'lardan Keskinleştirici Sniper BattleCruisers'a katmanlı zırhlı. Her modülün bireysel olarak yıkıldığı göz önüne alındığında, düşmanınızın gemilerinizde birkaç iyi yerleştirilmiş atış yıkıcı olabilir.

bir canlı galaksi

Galaxy, zaman içinde güç için çeşitli hizipler olarak değişir. Filolar görevlere başlar, sektörler kazanılır ve kaybolur, her oyun farklı oynayacak. Bir dövüş takviyelerinin ortasında bile gelgit her iki taraf için de döndürebilir.

Kendi filonun

Görevinizde, uzun menzilli silahlıklar, ön satır savaş gemileri ve destek gemilerinden size eşlik etmek için bir filo monte edin. Veya tüm zafer kendiniz için tutmaya, düşmanca bir galaksiye karşı kendi başınıza savaşmaya karar verin.

Perk sistemi

Daha Fazla Düşman gemilerini imha ederken, düşman gemilerini yok ettikçe, sinema gemilerinizi yok ettikçe, sinema gemilerine erişimin, filonana erişimin her bir iniş atışının artması için bir dizi seçenek bulacaksınız, tarzınızı tamamlamak için bir dizi seçenek bulacaksınız. oyun.

Minimum: OS: Windows 8.1 İşlemci: Interl (r) Core (TM) I5-2500 CPU @ 3.30GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 1050 TI Depolama: 250 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 Ana Sayfa İşlemci: Interl (r) Core (TM) I5-2500 CPU @ 3.30GHz Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 1850 TI Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ