Hexters Full İndir Oyun indir

hexters full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hexters - & & amp; "Bilgisayarların nasıl çalıştığını biliyor musunuz? Hayır? Şans içinde olacağız, yeni teknoloji sayesinde öğreneceğiz! Bu gelecek! & Amp; " Bir şehir binası ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Draconus Entertainment Ltd

Publisher: Draconus Entertainment Ltd

sürüm tarihi: 15 Aralık, 2017

tür: strateji, simülasyon, eylem, macera

Cyberscape'yi Keşfedin

"Cyberscape'ye Hoşgeldiniz, Kullanıcı!"

Bilgisayarınızda çok zaman harcadınız. Gerçekten içeri girenleri öğrenmek için zamanın zamanı geldi!

Bu tuhaf, henüz bir şekilde tanıdık bir ortam, hexters adlı küçük dijital yaşam formlarını canlıdır. Bu küçük adamlara yardım etme ve bit, bayt, çokgenler ve oniksizler hakkında bilgi edinme rolünüzdür (bu kadar saçmalıktır).

bazı yardımcı programları karşılayın

İlginç ve ilginç programlar, Cyberscape'nin sırlarının kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.

Oluştur ve genişlet

Bir yetersiz göbekten başlayın - operasyonlarınızın merkezi - ve genişlemenizi planlayın. Güç akışı için düğüm ağınıza her şey bağlanmalıdır.

Güç hayat

Hiçbir şey bu dünyada güçsüz olarak işe yaramaz ve yalnızca çok fazla hesaplama döngüsü var. Binalarınızı güçlendirmek için her zaman yeterli olduğunuzdan emin olun, aksi takdirde verimsizlik sonuçlarını ayırın.

Özü, toplayın, iyileştirin ve iyileştirin

Size sunulan tüm kaynakları bulun ve geliştirmek için rafineriler, çıkarıcılar, polismitler ve diğer binalar oluşturun.

gün ve amp; Gece döngüsü

Bir bilgisayarın içinde bile karanlık olduğunda korkutucu olabilir. Alteşçalar, gece boyunca baz çevresinde kalmayı tercih eder ve pantolonlarını mecazi olarak kaka yaparken el fenerleri ile yavaşça dışarı çıkmayı tercih ederler (bu, hangi olaydan görsel ne de mekanik gösterimi yoktur). Umarım, aydınlatma probunuzu gece sonlandırmak için şarj etmeniz gerektiği için yeterli güç üretirsiniz.

Oh, bu arada: gece boyunca ... orada ejderha olabilir.

Fight Fight

Bir bilgisayarda virüsler ve aksaklıklar gibi her türlü problem var. Ve bu şeyler kalıcı olarak gittiğini istiyor. Zeminize dayanmak ve hayatta kalmak için bazı yaratıcı yollarla gelmeniz gerekecek.

Minimum: OS: Windows 7 64 bit veya daha yüksek İşlemci: Intel Core I3-4340 / AMD FX-6300 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 660 2GB / AMD RADEON HD 7850 2GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ