Hidden & Dangerous 2: Courage Under Fire Full İndir Oyun indir

Hidden & amp; Tehlikeli 2: Ateşsiz Cesaret Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Gizli ve amp; Tehlikeli 2: Ateşin altında Cesaret - Hidden & Amp; amp; Tehlikeli 2, Hidden & Amp'un muazzam başarısına dayanan birinci ve üçüncü şahıs taktiksel atıcıdır; amp;.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: illusion softworks

Publisher: 2k

sürüm tarihi: 21 Eki, 2003

tür: eylem, strateji

Hidden & amp; Tehlikeli 2

Hidden & amp; Tehlikeli 2, Gizli ve Amp'un muazzam başarısı üzerine inşa eden birinci ve üçüncü şahıs taktiksel atıcıdır; Tehlikeli. II. Dünya Savaşı sırasında gizli görevler yürütmek için küçük bir Müttefik askerlerin küçük bir kadrosu. Kavrama öyküsü çizgisi sizi Avrupa, Afrika, Burma'ya ve dünyaya dağılmış diğer yerlere götürür. Her kritik karar sizi, erkeklerinizi ve ülkenizi etkiler. Bu eşsiz eylem, strateji ve taktiklerin eşsiz karışımı, beyninizi tetik parmağınız kadar kullanmaya zorlar.

Hidden & amp; Tehlikeli 2: Sabre Squadron

Fransa, Afrika ve Sicilya'da bulunan dokuz yeni görevdeki eksen güçlerini üstlendikçe II. Bu kampanyalarla yalnız savaşın ya da arkadaşlarınızla birlikte işbirliği yapın. Düşman çizgilerini geçtikten sonra, ağır korunmuş bazlar ve karakolları sızdırmaz ve muhalefeti ortadan kaldırmak için üstün taktikleri kullanır.

Anahtar fetürleri: Kadro'nuzu tabanca, keskin nişancı tüfekler, el bombası ve Bazookas dahil olmak üzere birkaç silahla tedarik edin! Tamamen etkileşimli bir ortam, uyuşuk korumaların uyuşukluğunu, elit bir Alman taburunun şok edici hızlılığını, hareketlerinizi lekeleyen bir Alman taburunun şok edici hızlılığını ve tüfeğinizin namlusunu burnunun altından kıpırdatırken düşmanın korkunç görünümünü gösterir! Güneydoğu Asya'nın yemyeşil ucundan Afrika'daki sert çöllerden 9 kampanyada 20'den fazla görevi tamamlayın. Komuter, kamyonlar, tanklar, motosikletler ve uçaklar dahil olmak üzere çeşitli araçlar.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.4 GHz veya daha hızlı Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Çok oyunculu desteklenmiyor
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
94
TELİF HAKKI İHLALİ