Hilda Bewildered Full İndir Oyun indir

Hilda Bewildeded bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hilda şaşkın - eserlerin yaratıcılarından ve gece yarısı bayramı, Hilda şaşkın, derin düşünen ergen okuyucular için ve yukarıdaki açık bir kısa öyküdür.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: tokat mutlu larry

Publisher: Slap Happy Larry

sürüm tarihi: 11 Haz, 2019

tür: macera, rahat, görsel roman

Artefaktların yaratıcılarından ve gece yarısı bayramı, Hilda şaşkınlık, derin düşünen ergen okuyucular ve yukarıdaki açıkça kısa bir hikayedir.

Belirsiz bir Avrupa ülkesinde bir yerde, Prenses Hilda yaş gelir. Bu gece gece yarısı için hazır bir konuşma yapmalı, 'kışın açılması' göreviyle suçlanmalıdır. Ne yazık ki Hilda için, canlı bir kitlenin önünde konuşmaktan korkuyor.

Bunun için yakın okuma şapkalarını koy. Bir bardak nane çayı hazırlayın ve soğuk algınlığının içeri girmesini bekleyin.

hilda şaşkın temalar ve fikirler

'Çim yeşil' duyguları

Diğer özellikler

Önemli not

Orijinal sanat eserini korumak için 4: 3'in bir en boy oranını sürdürdük. Tipik bir 16: 9 oranı bilgisayar monitörünün yanındaki panelleri göreceksiniz. Panelsiz, masaüstündeki bir pencerede Hilda'yı çalıştırmak için bir seçenek sunduk.

Anahtar fetürleri: Ünlülerin doğası Sabit Sürveyans / Hayali Seyirci Sendromu Sosyal görünmezlik Doğum rightının stokastik doğası Güzellik ve kendi kendine görüntü Reklam dili Kamu Konuşma Korkusu İç gücü bulmak Kalabalıklar arasında yalnızlık 32 sayfa hikaye Sezgisel navigasyon Ressam sanat tarzı El kodlu etkileşimli kitap Chris Hikayesi tarafından bu hikaye için oluşan orijinal film müziği

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 veya daha yüksek Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ