Hinterhalt Full İndir Oyun indir

hinterhalt full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. HinterHalt - Ordunuzu savaş alanına emredin, kendi tabanınızı oluşturun ve milletinizi her ne pahasına olursa olsun zafere götürün!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Felip Guimerà

Yayıncı: felgc.gamesEvelopment

sürüm tarihi: 28 Şub, 2018

tür: eylem, strateji

"Hinterhalt" basit ve eğlenceli bir Dünya Savaşı 2 gerçek zamanlı strateji oyunudur. Ordunuza, bodrum katları, tahkimatları ya da hatta sanatçıların hem korunması hem de zafere götürün. Oyun bir çatışma ve amp; Zombi oyun modları yanı sıra bir kampanya ve başlaman için bir öğretici seviyesi. Kompleks tasarlanmış AI, her maçta farklı davranır, az ya da çok agresif, savunma veya pasif.

Temel:

Oyun 2. Dünya Savaşı sırasında gerçekleşir. Kampanya yaklaşık 2-5 saatlik oyun sunuyor. Zombi ve çatışma modu ek oyun süresi sunar ve kampanyadan veya birbirinden bağımsız olarak oynatılabilir.

Sanat tarzı:

Parlak renklerle karikatüriz düşük poli türü bu oyunu gerçek zamanlı strateji oyunları için gerçekten benzersiz hale getirir. Düzgün animasyonlar, dikkatlice tasarlanmış GUI ve heyecan verici arka plan müziği ve efektler Oyuna ek bir büyük deneyim ekleyin.

çatışma:

Skirmish'te istediğiniz hizip (müttefik güçler vs eksen güçleri) ve AI'ye karşı serbestçe savaşabilirsiniz. Küçük para ve birliklerle başlarsınız ama AI. Rakibinizi tamamen tahrip etmek veya yakalama noktası sınırına ulaşmak zafere yol açar.

zombi modu:

Sadece birkaç erkekle başlayarak, olabildiğince uzun süre hayatta kalmak zorundasınız. Dalgalar her 2-3 dakikada bir başlar. Her dalga zombilerin sayısını arttırır ve onları daha güçlü hale getirir. Para ve mühimmat çok sınırlıdır, bu yüzden aldığınız her karar akıllıca seçilmiş olmalıdır.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 64-bit İşlemci: Multithreading İşlemci (örneğin I5) Bellek: 2 GB RAM Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10, 64-bit İşlemci: Multithreading işlemci (örneğin I7) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: & gt; 2 GB Grafik Kartı DirectX: Sürüm 12 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ