Hold My Beer Full İndir Oyun indir

Bira bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bira'mi tutun - bu bir salak rolünü oynadığın saçma bir oyundur, aptalca cesaret ve dublörler yapıyor. Bunu evde denemeye tavsiye etmiyorum, ama bunu yapacağımızdan beri ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: yığının efendisi

Publisher: yığının efendisi

sürüm tarihi: 2 Ağu, 2017

tür: eylem, gündelik, vr

"Bira'yimi tut!" Birinin inanılmaz derecede aptalca bir şey yapmadan önce bu ünlü son sözler.

Bu, aptalların rolünü oynadığınız saçma bir oyundur, aptal cesaret ve dublörler yapıyor.

Bunu evde denemeye tavsiye etmiyorum, ancak sanal gerçeklikte yaptığımızdan, hemen ileriye gidin!

Ne kadar bira içtiğinize göre zorluğu seçersiniz. Bir şekilde görevinizi başarmayı başarırsanız, daha fazla içersiniz ve dublörün daha da cesur bir versiyonunu deneyin. Herhangi bir cesaret için son puanınız, nokta, zamanın ve ne kadar içtiğiniz bir kombinasyondur.

Toplamda üç benzersiz cesareti var.

"salak geçidi", yürüme çerçevesi kullanarak yoğun bir caddeyi geçmeniz gereken bir cesarettir. Bira iç, elini tut, yürüme çerçevesini al ve sokağı geçmek için kullan! Trafik randomizedir ve sizin için durmaz!

"Elma kadar kolay", bir tabanca yüklemeniz gereken bir cesarettir ve aptalca bir gönüllünün kafasından bir bira çekebilirsiniz. Bira için, elinizi kaldırın, Silahı önünüze yerleştirin ve canını çekin! Asla bulanık vizyonun, bunu aldın!

"Uçan aptal", bir kaykay üzerinde büyük bir dublör atlama yapmanız gereken bir cesarettir. Bira için, elinizi kaldırın, kaykaza geçin, bakiyenizi koruyun ve kendinizi daha korkunç bir rampa aşağı doğru yönlendirin ve güvenli bir şekilde arazi. Neyi yanlış gidebilir?

Minimum: OS: Windows 7 veya daha iyisi İşlemci: Intel Core I5-4590 veya AMD FX 8350 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 veya AMD RADEON R9 290 Depolama: 700 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 Grafikler: NVIDIA GTX 980 veya daha iyi Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
94
TELİF HAKKI İHLALİ