Homebrew – Vehicle Sandbox Full İndir (v15) Oyun indir

Oyun / 14 December 2015

homebrew - araç sandbox full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Homebrew - Araç Sandbox bir fizik tabanlı araç sanal alanıdır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yarış, simülasyon

Homebrew - Araç Sandbox, CopyBugpaste tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 15 Kasım 2014'te piyasaya sürüldü.

Homebrew, kavramlarınızı hayata geçirebileceğiniz bir fizik tabanlı araç sanal alanıdır. Size doğru araçları sağlayarak yaratıcılığınıza ve problem çözme becerilerinize meydan okuyacak!

Homebrew, yarattıklarınızı mükemmelleştirmek, onları geniş bir dünyada test etmek ve yeni yaklaşımlar / çözüm arayan bir oyun arıyorsanız, dik bir öğrenme eğrisi vardır. p>

Anahtar fetürleri:

    Fiziksel bazlı gölgelendiriciler Çok miktarda parça dahil ve planlanan Ön ayarlı son derece özelleştirilebilir ayarlar Düşünebileceğiniz araçları inşa et Tam Açık Sandbox (parça sınırı yok) Programlanabilirlik Yüksek hızlı araçlara sahip olma yeteneği Denetleyici desteği aralığı Birden fazla ada ile geniş dünya Dinamik Gündüz-Gece Döngüsü Dalga fiziği ile su dinamiği Aerodinamik

    Minimum:

      OS: Windows XP ve daha yüksek İşlemci: Çift çekirdekli veya daha iyi Bellek: 3 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 550 (1GB) veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Önerilen:
29
TELİF HAKKI İHLALİ