Homeworld Remastered Collection Full İndir Oyun indir

Homeworld remastered koleksiyonu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Homeworld Remastered Collection - RTS türünü yeniden tanımlayan epik uzay stratejisi oyunlarını yaşayın. Filonuzu kontrol edin ve 30'dan fazla tek oyuncuya kadar bir armada inşa edin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Şanzıman yazılımı, aspyr (Mac)

Yayımcı: Gearbox Publishing, Aspyr (Mac)

sürüm tarihi: 25 Şub, 2015

tür: Strateji, RTS, Sci-Fi, Simülasyon, Aksiyon, Macera

Homeworld Remastered koleksiyonu şunları içerir:

Bonus olarak, aşağıdakilere de ücretsiz erişim alacaksınız:

RTS türünü yeniden tanımlayan epik uzay stratejisi oyunlarını deneyimleyin. Filonuzu kontrol edin ve 30'dan fazla tek oyunculu görevi arasında bir Armada oluşturun. Her stratejik durum için birim türleri, filo oluşumları ve uçuş taktiklerini seçin. Hafif savaşçılardan devasa taşıyıcılara ve aradaki her şeye kadar olan gemileri inşa etmek için gelişmiş araştırmaları kullanın.

Homeworld oyunları, özgün geliştirme ekibinin kilit üyeleriyle re-ustalaşmış ve tutkulu fan topluluğundan kritik etki ve yardım almıştır. Homeworld Remastered Collection, Relic'in beğenilen uzay stratejisi oyunlarını Homeworld ve Homeworld 2'yi modern oyunculara ve işletim sistemlerini, en yeni sofistike grafik oluşturma teknolojisini kullanarak, orijinal aktörler tarafından tamamen remastered puanı ve yeni, yüksek kalitede ses kayıtlarını tanıtıyor.

Anahtar fetürleri: Homeworld Remastered Edition Homeworld 2 Remastered Edition Homeworld Remastered Steam Multiplayer Homeworld klasik Homeworld 2 Klasik 100'den fazla uzay gemisi ile inşa ve savaş Güncelleştirilmiş yüksek çözünürlüklü dokular ve modeller Yeni grafiksel efektler HD, UHD ve 4K çözünürlükleri için destek Orijinal kaynak efektleri ve müzik kullanarak yeni ses karışımı Sinematik sahneleri, orijinal sanatçılar tarafından güzel yüksek kalitede yeniden yaratıldı Mod Desteği ve Mod Araçları Modern işletim sistemleri için uyumluluğu olan orijinal sürümlerin en saf şeklini koruyarak, Homeworld Classic ve Homeworld 2 klasiğinin bonus arşiv versiyonları Homeworld Remastered Steam Multiplayer'a Erişim: Homeworld Races'i Homeworld 2 yarışlarına karşı 23 haritada sekiz oyuncuya kadar, artı yepyeni oyun modları

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: 2.2GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8800 GTS (512MB) / ATI Radeon HD4800 (512 MB) Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: * Oyun motoru OpenGL3'ü kullanıyor3.3 Bu ürünle uyumluluk sağlamak için ekran kartınızın en son sürücülerini almanız önemlidir.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2.3 GHz dört çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 560 / ATI RADEON HD 5850 (1GB VRAM) Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: * Oyun motoru OpenGL3'ü kullanıyor3.3 Bu ürünle uyumluluk sağlamak için ekran kartınızın en son sürücülerini almanız önemlidir.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
55
TELİF HAKKI İHLALİ