Horror in the Asylum Full İndir Oyun indir

İltica full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İltica'da Korku - Gece olduğu gibi, haplarınızı alırsınız ve uykuya dalın, sonra ne olursa olsun, bükülmüş hayallerinize bağlıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Adham Jaber

Yayıncı: Adham Jaber

sürüm tarihi: 1 Şub, 2016

tür: eylem, macera, korku

Hikaye:

Bir kere hapları aldıktan sonra doktorlar için güç, her gece aynı olur. Zihninizin en karanlık köşelerinden kabuslar, karartmalar ve korkunç şeytanlar, zaman ve uzayda kaybolurken sizi en kötüsünün en kötüsünde görünür. Dışarı çıkış, hayallerinize bir çıkış bulmak için bulmacaları çözmektir. Bunu yapmak için, sizi aşağı avlamaya çalışan kısır canavarlardan kaçınırken öğeleri bulmanız ve kullanmanız gerekir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Çeşitli farklı alanlara sahip ürkütücü ortam düzeyleri ve tamamlanacak farklı hedefler ve bulmacalar Görme tespiti, gürültü tespiti ve istenmeyen oyuncular için pul taktikleri gibi çeşitli canavar tipleri ve davranışları. Mantıksal bulmacalar, sayı bulmacaları ve beceri bazlı bulmacalar. Kapıların kilidini açmak ve zihinsel hastaneden kaçmak için alanlara ayrılmak için çeşitli eşyaları bulun ve kullanın. Oyunun farklı aşamalarında zıplayacak olan korkunç anlar.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I-5 2.40GHz 2.40GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GT 540M Depolama: 726 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
88
TELİF HAKKI İHLALİ