Hospital Manager Full İndir Oyun indir

Oyun / 15 Ekim 2015

Hastane Yöneticisi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hastane Müdürü - Bir şeyi deneyimleyin, olağanüstü fenomenlerle patlama ve hastanenizde garip durumlar! Sadece en iyi kararları verecek gücün var ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: CCCP

Publisher: Microids Indie

sürüm tarihi: 28 Şub, 2014

tür: Simülasyon, Yönetim

Doktorlarınızı ve çalışanlarınızı seçin ve kiralayın, seçmenizin bölümlerini oluşturun ve finansmanınızı yönetin! Thrifty ya da büyük bir tüketici musunuz? Bankacınız yerine hastalarınızı şımartmayı tercih eder misiniz? Kendi kararlarınızı verin!

Her türlü salgınla, zombi hastalığı, Chewbacca sendromu ve Moonwalk virüsü gibi rahatsız edici patolojileri olan hastalara sahip olmak için birçok göreviniz olacaksınız. Gözetlemede olun: Pek çok olay, dünya dışı mikropları imha etmek ve kurbağa kirlenmeyi durdurmak gibi artışınızı karşılayacaktır!

Hastanenizi son ayrıntılara göre özelleştirin, yüksek teknoloji ürünü ekipman satın alın, hastane merkezinizi en popüler olanı yapacak odaları seçin!

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Hastanenizin kapsamlı yönetimini kullanın Avantajınıza göre: Patronsunuz! Çok çeşitli faktörlerle itibarınızı oluşturun Çeşitli ve şaşırtıcı görevleri yerine getirmek Wacky patolojileri ve durumlarla patlayıcı bir 3D karikatür tarzı evren içine dalma! Doğrusal olmayan bir macerayı yaşayın: Her karar, eylemin ne zaman olacağına bağlı olarak farklı sonuçlara yol açacaktır. Hasta davranışını her birine ve kararlarınıza uyarlayabilen zengin bir yapay zeka sistemi!

Minimum: OS: Windows® XP / Vista ™ / Windows® 7/8 İşlemci: İşlemci Intel Core Duo Bellek: 4 GB RAM Grafik: ATI X1600 veya NVIDIA 7300 GT veya Intel Entegre GMA X3100 veya daha yüksek Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ