Hotel R’n’R Full İndir Oyun indir

Hotel R'n'R full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hotel R'n'r, Gonzo VR Rockstar Simülatörü! Ruhunuzu Şeytan'a satın, otelleri parçalayın ve rezil olun. Otel personeli ve kendi kaldırma bileklerinizden baskı size karşıdır ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: Wolf & amp; Wood Interactive Ltd

Yayıncı: Wolf & amp; Wood Interactive Ltd

sürüm tarihi: 28 May, 2020

tür: eylem, simülasyon, macera, vr

tam sürüm v1.0 şimdi dışarı!

Hotel R'n'R, kötü davranışı teşvik eden Gonzo VR Rockstar Simülatörüdür. Ruhunuzu Şeytan'a satın, otelleri parçalayın ve rezil olun. Otel personeli ve kendi topallı bileklerinizin baskısı size karşıdır, ancak 36'nın üzerinde silahla ve önünüzdeki bir dünya turu ile yaratıcı olmanın zamanı geldi.

Her otel, fiziğe dayalı yıkımın eşsiz bir oyun alanıdır, havai fişekleri aydınlatmadan ve yöneticiyi dışarıda tutmaya çalışırken stratejinizi keşfetmek ve planlamak için zamanla. Neşeli tatmin edici silahların cehenneri piyon dükkanı ile - ıslak balıklar, sıcak tutkal, sığır eşyaları, C4 ve alt makineli tüfekler dahil - ve şeytanı yatıştırmak için zorluklar yığını ve en rezil olanı olmakla birlikte beyinleri de görüyor.

Parti Setlistleri için grubu bir araya getirin (en fazla 5 kişi geç ve oynatın) veya Sandbox modunda kendi hızınızda fikirleri deneyin. Hotel R'n'r, ruhunuzu satmanın ve sonra geri almaya çalışmanın hiciv yolculuğudur; Yol boyunca lüks otel, alaycı hizmetçi, ragdoll fiziği, rock'n'roll klişeleri ve eksantrik mayhem yetersizliği yoktur.

Featuring:

Kapsamlı tek oyuncu - Dünya Turu, her biri robot vakumları, antika topları, bowling sokakları ve hatta bir yıkım topu gibi benzersiz özellikler içeren, her biri infamy kazandığınız için ölçek ve hırsla genişleyen 6 otel süitine sahiptir.

Yerel Geçiş ve Oyun veya Yalnız Lider Tablolar - 10 SetLists, Beceri Tabanlı Zorluklardan Hepsi O.P. "Propsquad" ın kendi versiyonumuza imha etmek için çeşitli oyun türlerinin çeşitli seçimlerini makyaj yapın. Tüm dünyaya karşı rekabet etmek için yerel ve küresel liderlik tablolarıyla.

36 Silah, Arttırıcılar ve Değiştiriciler - Superweapons oluşturmak için eşyaları birleştirin, eşyaları daha güçlü hale getirmek için Silah Zorlukları Tamamlayın veya oyun dinamik dinamiğini önemli ölçüde değiştiren benzersiz özelliklerin kilidini açın.

Destekleyici karakterlerin bir dökümü - her biri tamamen seslendirilir, cehennem olarak alaycı ve tokatlanmaya hazırdır ya da sizden hayal kırılmış durumdalığına uğratılır.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan Ek notlar: İyi kulaklıklar!

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7 veya daha büyük Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1660 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
86
TELİF HAKKI İHLALİ