House of the Dying Sun Full İndir (v1.05) Oyun indir

Oyun / 02 November 2016

Ölme güneşinin evi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölümlü güneşin evi, sizi evrenin en korkunç starfağısının kokpitine sokan taktiksel bir uzay atıcısıdır. İmparatorluğun düşmanlarını avla ve mahvetti ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Marauder Interactive, LLC

Publisher: Marauder Interactive, LLC

sürüm tarihi: 1 Kas, 2016

tür: Eylem, Simülasyon, VR, Atıcı, Sci-Fi

Bu oyun isyan kontrollerini destekler, ancak yalnızca çift analog gamepad ve klavye ve amp; Fare modları resmi olarak masaüstü modunda desteklenir.

VR modu, çift analog gamepad gerektirir. Fare kontrolü VR'de desteklenmiyor.

HotAS denetleyicileri resmen desteklenmiyor ve kendi sorumluluğunuzdadır!

Ölümcül Güneş Evi, sizi imparatorluğun en ölümcül önleyici engellemesine ve Harbinger filosunun emrine sokan taktiksel bir uzay atıcısıdır. Ölüm İmparatorluğu'nun düşmanlarını avladın ve savaş gemilerinizi terör kampanyanız sırasında kazanılan yeni silahlar ve yeteneklerle yükseltin.

Temel özellikler:

Klasik Uzay SIM Savaşı: YeTèyear Tit'ler tarafından ağır şekilde etkilenen oyunla MK II'nin kokpitinden uçun.

al komutu: filonuzdaki herhangi bir gemiye taktike genel bakıştan sipariş verin, başka bir savaşçıya geçin veya zamanınızı duraklatın ve bir sonraki hareketinizi dikkatlice düşünün

Replayable Senaryoları: 14 kampanya senaryosunun her birinde giderek daha acımasız zorluktan birini seçin.

Güçlü Yükseltmeler: GAP sürücüsü veya kamikaze şasisi gibi özel filo yükseltmeleri kazanmak için bonus hedefleri. En zor senaryoları ele almak için bunlara ihtiyacınız olacak.

VR & AMP; Monitör desteği: Ölme güneşinin evi, HTC VIVE gibi hem geleneksel monitörler hem de VR kulaklıklar için dikkatlice tasarlandı. Ayrıca 21: 9 ekranları da destekler!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.4GHz dört çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0C uyumlu, 2048 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: VR desteği için SteamVR kurulumu gereklidir.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 eşdeğeri veya daha büyük (VR için DX11) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: VR donanımı arttıkça ve çözünürlükler arttıkça, önerilen sistem gereksinimleri de artacaktır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ