Hover : Revolt Of Gamers Full İndir (v1.6) Oyun indir

Hover full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hover - Hızlı tempolu tek ve multiplayer parkour oyununun heyecanlarını deneyimleyin. İsyanı katılın ve bir anti-boş zaman tiranlığının güvenlik güçlerini kullanın. ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Midgar Studio, Fusty oyunu

Publisher: Playdius

sürüm tarihi: 31 May, 2017

tür: açık dünya, eylem, macera, yarış, bilimci fi

Hover, fütüristik bir 3D açık dünyada hızlı tempolu tek ve çok oyunculu bir parkour oyunudur.

Oyun ECP17'de gerçekleşirken, yüksek teknoloji ürünü bir şehir de görkemli şehri sakinleri tarafından da adlandırılır ve uzak bir gezegende bulunur. Büyük Yönetici, Galaktik Birliği ile iletişimi kesti ve güçlü bir diktatörlük kurdu. Eğlenmek yasadışı hale geldi ve eğlence yıkıldı.

Bir genç isyancılardan, oyunculardan, şehri ezen yeni anti-eğlence yasalarına karşı savaşan bir ekipten sorumlusunuz. İnanılmaz atlama ve hıza izin veren ileri teknoloji dişlilerle donatılmış, propagandayı sabote etmek, vatandaşlara yardım etmek ve yörüngeye ulaşmak için bir yol bulmak için şehri dolaşıyorlar. Bu şekilde galaktik birliğini uyarabilirler ve baskıya bir son verebilirler.

Hover, hem tek hem de çok oyunculu bir deneyimdir. İstediğiniz zaman, çevrimdışı olarak Çevrimdışı moduna geçebilir ve dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınıza veya oyuncularınıza katılın ve işbirliği yaparak veya onlara karşı oynayarak maceradan ilerleyebilirsiniz. Nerede olursanız olun ve ne yaptığınız önemli değilseniz, bağlanabilirsiniz. Hover ayrıca, görevler veya mini oyunlar oluşturmak için oyunculara birçok araç sunan topluluk odaklı bir oyundur.

Bir inanılmaz bir şehir

Hover City, büyük bir fütüristik renkli şehirdir. Binaları nefes kesen dikey oyun alanları sunuyor.

tam açık dünya

toplam özgürlüğü deneyimleyin. "Parkour", püf noktaları ve yüksek hızlı yarışlar yaparken şehri manzarasıdan yeraltından yeraltında keşfedin.

Takımınızı oluştur

10 oynanabilir karakter kilidini açmak için kullanılabilir. Mükemmel ekibi oluşturmak için yeteneklerini geliştirin. Ayrıca renklerini özelleştirebilirsiniz.

Çeşitli oyunlar

Çekirdek eylemi sinir yarışlarına ve şaşırtıcı numaralara dayanır, ancak oyun aynı zamanda gizli görevlerden spor maçlarından arkadaşlarınızla birlikte oynamanın birçok alternatif yolu sunar.

Deneyiminizi seçin

İstediğiniz zaman, bekardan çok oyuncuya anında geçiş yapın. Birinci veya üçüncü kişiyi oynatın veya her ikisini de karıştıran ve size dinamik bir deneyim sunan otomatik kamerayı etkinleştirin.

Minimum: OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit İşlemci: Intel® Core ™ i3-4130 @ 3.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 650 / AMD RADEON ™ HD 6870 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
87
TELİF HAKKI İHLALİ