Human: Fall Flat Full İndir (v1077052) Oyun indir

İnsan: Düzden Bırakın PC oyunu Direkt Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. İnsan: Fall Flat, yüzen Dreamscapes'te belirlenen ilginç bir açık uçlu fizik tabanlı bulmaca platformudur. Amacınız, bu gerçeküstü seviyelerinin çıkışını bulmacaları çözerek bulmak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: NO Frenler Games

Publisher: Curve Digital

sürüm tarihi: 22 Tem 2016

tür: bulmaca, macera, açık dünya, rahat, survival, simülasyon

*** Yeni "karanlık" seviye + derileri şimdi mevcuttur ***

En komik kooperatif fizik tabanlı bulmaca-platformcuyu keşfedin!

İnsanda: Bob olarak oynadığınız düz, çıkışı bulamadığı bulmacalarla dolu gerçeküstü yerler hakkında rüya gören bir telaşlı kahraman. Keşif ve ustalık anahtardır, her seçenek açığınız için yaratıcılığınıza meydan okuyun!

Bob, süper güçsüz olmayan sadece normal bir insandır, ancak çok şey yapabileceği doğru araçlar göz önüne alındığında. Araçları yanlış kullanır ve daha da fazlasını yapabilir!

İnsanın Dünyası: Fall Flat, çok çeşitli zorluklar için hitap eden gelişmiş fizik ve yenilikçi kontrollere sahiptir. Bob'un düşme hayalleri, eğlenceli sonuçlar için denemek için çözmek ve dikkat dağıtıcıları çözmek için bulmacalarla doludur. Dünyalar fantastik olabilir, ancak fiziğin yasaları çok gerçek.

Özellikler:

Online çok oyunculu 8 oyuncuya kadar

Arkadaşlarınızla özel / halka açık lobilere girin ya da barındırın ve Bob Güz, Flail, Wobble ve Birlikte Sinekleyin. Boulder'ın bir mancınıka girmesini sağlayın ya da o duvarı kıracak birine mi ihtiyacınız var? Daha fazla Bob daha fazla mayhem!

Parkour'un titrek sanatı

Bob'un doğrudan ve tam kontrolü. Hiçbir şey komut dosyası değildir ve sınırsız değildir. Bob (biraz düz) yürüyebilir, zıplayabilir, bir şey al, hiçbir şeye tırmanabilir, bir şey taşıyabilir.

Yerel Co-op

Bir arkadaşınızla veya bölünmüş ekranda bir akraba ile oynayın, herhangi bir görevi elde etmek için bir arada çalışın veya bir saati mümkün olan en çılgın yollarda birbirlerini atarak geçirin.

Özelleştirme

Kendi özel Bob'unuzu boyayın, onu aptalca kıyafetlerle giydirin, hatta yüzünüzü web kamerası üzerinden ithal edin.

gerçeküstü manzaralar

Fizik kurallarına uyan açık uçlu seviyeleri keşfedin. Oyundaki hemen hemen her nesneyle etkileşime girin ve neredeyse her yere gidin - Özgürlük Bahçesi gibi.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/8.1 / 10 x86 ve X64 İşlemci: Intel Core2 Duo E6750 (2 * 2660) veya eşdeğeri | AMD Athlon 64 x2 Çift Çekirdekli 6000+ (2 * 3000) veya eşdeğeri Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: GEFORCE GT 740 (2048 MB) veya eşdeğeri | Radeon HD 5770 (1024 MB) Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP / Vista / 7/8/8.1 / 10 x 86 ve X64 İşlemci: Intel Core2 Quad Q9300 (4 * 2500) veya eşdeğeri | AMD A10-5800K APU (4 * 3800) veya eşdeğeri Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: GeForce GTX 460 (1024 MB) veya eşdeğeri | Radeon HD 7770 (1024 MB) Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ