Hunter’s Legacy Full İndir Oyun indir

Oyun / 30 June 2016

Hunter'ın Mirası Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Hunter'ın mirası, ikisi, ikiz kılıç ve bir yay ile yetenekli olan İkki'yi kontrol ettiğiniz eski okul 2D tek oyunculu Metroidvanya platformudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lienzo

Publisher: lienzo

sürüm tarihi: 19 Tem 2016

tür: eylem, macera

Un'AMAK'ın büyük avcısı ile zorlu bir arayışı başlatın! Hunter'ın mirası, Iripur krallığını kötü moroda'dan kurtarması gereken şiddetli bir kedi olan Ikki'nin başrol oynadığı 2D Metroidvanya platformudur. Oyun, odak noktasının keşfedildiği ve farklı karakterler, düşmanlar ve koleksiyonlarla dolu açık bir dünyada mücadele yapıldığı çizili olmayan bir tasarıma sahiptir.

Hunter'ın mirasındaki seviye tasarımı, oyuncu için birçok geçiş seçeneğini açan dikeylik sunar.

Gördüğünüzü seviyorsanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınız arasında yayınlayın! Bize oyunda ne görmek istediğinizi söyleyin, işimizle ilgili herhangi bir yorum veya sorunuz var. Bunu sizin için, oyuncular için yapıyoruz, çünkü bu toplumu her şeyden daha çok seviyoruz. Başka sorularınız için, lütfen , lütfen bir e-posta göndermekten çekinmeyin. Sizinle iletişim halinde kalmak isteriz.

Anahtar fetürleri: Düşmanlarınızı güçlü ikiz kılıçlarınızla yattın! Yayınızı hedefleyin ve daha da fazla hasara uğratmak için saldırılarınızı şarj edin! Düşmanların saldırmasına karşı çıkma yolundan çıkın! Düşmanlar birçok form ve boyutta gelir! Bir adrenalin pompalama film müziğinin tadını çıkarırken düşmanlarınızı savaşın! Platformdan platforma göklere atla ya da yer altındaki bir yolu ortaya çıkar. Bir sonraki hedefinizin yolunu büyük bir bağlantılı dünyada bul (elle tutma dahil)! Yükseltmeleri satın almak için gizli sırları bulun! Bize güven, onlara ihtiyacın olacak! Görevinizde size yardımcı olacak birden fazla karakterle tanışın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I3 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 2000 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 8 İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

[email protected]

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ