Hunting Simulator Full İndir (CPY) Oyun indir

avcılık simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Av Simülatörü - Avın macerasını, Alberta'dan Texas, Fransa, Colorado veya İskoçya'ya kadar yaşayın. Tek veya çok oyunculu oyna, av dişlilerinizi ve ateşli silahlarınızı seçin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Neopica

Publisher: BigBen Interactive

sürüm tarihi: 9 Haz 2017

tür: simülasyon, macera, açık dünya

Hunting'in gerçek bir simülasyonu, Av Simülatörü, tek ve çok oyunculu modlarla, çok sayıda avlanma alanı ve başarılması için yüzlerce hedefi olan açık vahşi doğada oyuncular saatlerce ve saatlerce dalış saatleri sunar. Unreal 4 motor kullanılarak geliştirilen oyun, Colorado dağları, Fransa'nın meşe ormanları ve Alaska'nın karlı ovaları gibi en iyi bilinen avcılık bölgelerinden bazılarını sunmaktadır. Her av alanı, her biri otantik bir davranış setine sahip olan sayısız farklı ve gerçekçi görünümlü hayvanlar tarafından doldurulur.

parça 37 hayvan türü

Plains, büyük oyun, avcılar, su kuşları küçük ve hareketsiz oyun ... Her tür sadece doğal ortamlarında bulunur.

12 farklı bölgeyi keşfedin

Her bölge gerçek avcılık alanlarına dayanır: Alberta'nın büyük gölleri ve Boreal ormanları, kanyonlar ve Texas, Colorado ve dağlık bölgeleri, Colorado ve dağlık bölgeleri, Alaska'nın tundrası ve ormanları, İskoç Yaylaları ve hatta Alpler ve Fransız meşe ormanları.

vites yukarı

17 farklı ateşli silah (uzun yay, crossbows ve hatta Browning ve Winchester tüfeği) arasından seçim yapın ve arayanlar, lures ve rüzgar tozları da dahil olmak üzere modern avcı için 50 temel aksesuarla yakındır.

daha iyi bir avcı ol

Avlanma güneşliklerini kullanmayı, hayvan yollarını izleyip takip etmeyi öğrenin ve kendinizi hava durumu ve günün saati olarak dinamik olarak değiştikçe elementlere uyarlayın. Her av bölgesi keşfedilecek ve ustalaşması için eşsiz bir ekosistemdir.

Yüzlerce hedefi tamamlayın

çeşitli hedeflerle 111 görevin bir kampanya modu ile avlanma heyecanını yaşayın. Bazı avcılık senaryoları çok özel hayvanlara yol açar!

Farklı oyun modlarına sahip deneyin

"Çekim aralığında" çekim becerilerinizi geliştirin ya da kendinizi "Free Hunt" bölümündeki her türlü avın peşinde koşmak.

Arkadaşlarınızla avlayın

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core i3-2100, 3.10 GHz | AMD Phenom II X4 940, 3.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 460 | Radeon HD 6870, 1 GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 12 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core I5-3470, 3.20 GHz | AMD FX-6300, 3.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 970 | Radeon Rx 470, 4 GB VRAM DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 17 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
48
TELİF HAKKI İHLALİ