Huygens Principle Full İndir Oyun indir

Huygens prensibi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Huygens prensibi - öldürdüğünüz kişi oldunuz!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kedinin Jar Games

Yayıncı: Dagestan Technology

sürüm tarihi: 15 Eylül, 2017

tür: eylem

Huygens prensibi - öldürdüğünüz kişi olduğunuz yerden aşağıya atıcı. Ana kahraman bu gücü ve istediği her şey intikamdır. Bunu yapmak için uzay, zaman ve cehennemden geçiyor.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Hızlı tempolu ve hardcore oyun, sadece ateş etmemelisiniz, ancak her anda karar verir. Sırada kim olacak? Kim olacağım? Alex, Cybercorpse, Dupre, Emmett Brown, Reno ve Wice'den 16 parça ile güzel retrowave / Synthwave film müziği. 13 bölümde 169 seviye. Her bölüm benzersiz bir yerde gerçekleşir. Farklı oyun türleri: SLOW-MO, Güç yok ve zaman hareket ettiğiniz zaman geçiyor.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo (veya eşdeğeri) Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: DirectX 9 ile uyumlu 512 MB VRAM ile DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I3 (veya eşdeğeri) Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: DirectX 9 ile uyumlu 1024 MB VRAM ile DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 350 MB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ