I Am Dead Full İndir Oyun indir

Ben ölü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ben ölü, Hohokum'un yaratıcısından ve öbür dünyayı keşfetmek için Wilmot'un deposundan büyüleyici bir bulmaca macera oyunu.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hollow Ponds, Richard Hogg

Publisher: annapurna interactive

sürüm tarihi: 8 Eki, 2020

tür: macera, bulmaca, rahat

Ben ölü, Hohokum'un yaratıcılarından ve öbür dünyayı keşfetmek için Wilmot'un deposundan büyüleyici bir bulmaca macera oyunudur.

Morris Lupton, köpeğinin hayaletiyle yeniden birleşen, sadece bir felaketin sevgili adasını imha etmek üzere olduğunu keşfetmek için, köpeğinin hayaletiyle yeniden birleşen en son ölen müze küratörüdür.

Birlikte, Shelmerston'un eski gizemlerini ortaya çıkarmaları, adanın volkanının patlamasını önler ve eve çağırdıkları yeri kurtarmaları gerekir.

Morris ve Sparky, bir dizi Shelmerston'un kaybolmuş ve dağınık hayaletlerini ortaya çıkarmalıdır. Onları bulmak için, iki kez harcadıkları yerleri ziyaret etmeli, onları en iyi tanıyan insanların anılarının içine daldırmalı ve hayatlarının hikayelerini öğrenmelidir.

misyonuna yardımcı olmak için, Morris, doğaüstü bir röntgen gibi, nesnelerin ve hatıralarını ortaya çıkarmak için nesnelerin ve insanların içeriğini ve hatıralarını ortaya koymalarını sağlayan yeni found gücünü kullanıyor!

Yol boyunca Shelmerston'un tarihi ve folkloru hakkında birçok hikaye keşfedeceksiniz ve meraklı sakinler ve ziyaretçilerin rolü: turist inciler, fisholk, Morlos ve Aggi'nin efsanesi - aslen Volcano'yu susturan ...

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-2300 | AMD FX-4350 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 460, 768 MB | AMD Radeon HD 6870, 1 GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 7 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-4570 | AMD RYZEN 3 1300X Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 760, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
78
TELİF HAKKI İHLALİ