I Can’t Believe It’s Not Gambling Full İndir Oyun indir

Direkt link ve torrent içinde kırılmış durumda kırılmış durumda kumar oynamadığına inanamıyorum. Kumar yapmadığına inanamıyorum - açılış yağmuru kasalarını seviyor musun, ama aradaki sıkıcı oyun seanslarından nefret ediyor musunuz? Pazarlama departmanımız sizin için oyun var! Unbox rastgele ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mutant Entertainment Studios

Publisher: Mutant Entertainment Studios

sürüm tarihi: 11 Aralık, 2017

tür: gündelik, simülasyon, anime

Kumar yapmadığına inanamıyorum, oyununuzun sıkıcı oyun kısmını atlar ve sizi gerçekten gerçekten umursadığınız şeye götürür: Lootbox'ları açın!

Gerçekten umursamadığınız şeyin yinelenen bir yağmuru elde ederken gerçekten istediğiniz şeyi asla almanın heyecanını yaşayın!

Özellikler şunları içerir:

Komple yağma sistemi! Çöp, ortak, nadir, nadir, epik ve efsanevi yağma kutuları ve yağma kümesi! 6 GELİŞTİRME KUTUSU GÖRÜNTÜLENDİRME KUTULARI, GELİŞTİRİLMİŞTİR! Genellikle tonu değiştiririz!

Massive Collection Sistemi! Hepsini topla! Koleksiyonlarınızın eksik olduğu gerçeğini sürekli olarak hatırlatacağız. Endişelenme, bunu daha fazla alımla çözebilirsin!

özelleştirin! Yağma kutuları kutular, deriler ve şapkalar içerir. Kutular kilidini açın ... Moar kutuları! Özelleştirilmiş yağma kutusu yükleme için şapka alın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.5 GHz Intel veya AMD Eşdeğeri Bellek: 512 MB RAM Grafik: Nvidia GeForce GT 730 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ek notlar: Minimum desteklenen ekran çözünürlüğü: 1360 × 768

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 1.5 GHz Intel veya AMD Eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 750 TI veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ek notlar: Minimum desteklenen ekran çözünürlüğü: 1360 × 768
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ