I Have No Mouth, and I Must Scream Oyun indir

Oyun bilgisi:

Beş lanet olası ruh: son yüz dokuz yıldır delilik bir bilgisayarın bağırsaklarında hapsolmuş olan dünyanın merkezinde derin gömülü. Gorrister intihar loner, Benny, mutileşmiş kaba, ellen histerik fobik, Nimdok gizli sadist, alaycı sadist, alaycı paranoyak.

Bir mücadele: Macera sizi işkence gören ve gizli geçmişine girer. Beş insan. En karanlık korkularına dalın. Usta bilgisayarın bir psikolojik savaş oyunundayım. Rahatsız edici, zorlayıcı. Kolayca unutmayacağın bir macera !!

Bonus İçeriği Dahil: Yapmanın yapımı, ağzım yok ve çığlık atmalıyım ve LEGENDERN BOZACILIK JOHN OTTMAN'IN BESLENDİRİLMİŞ BİR 54 PARÇA SONTRACK'I

Özellikler:

  Her biri benzersiz bir ortamda beş farklı karakterin rollerini varsayalım. Güçlü olarak yüklü duygusal sorunlarla uğraşan zorlu ikilemler Kışkırtıcı psikolojik ve yetişkin odaklı temalar Harlan Ellison'un kısa öyküsüne dayanarak "ağzım yok ve çığlık atmalıyım", İngilizce dilinde en çok yeniden basılmış hikayeden biri 40'tan fazla farklı karakter ve sanat animasyonu ile tam sayısallaştırılmış konuşma Harlan Ellison, deli ana bilgisayarın sesi olarak, am. Nasıl kurulur:

   1. İndirme Ağızım yok ve burada çığlık atmalıyım:

    (Nasıl indirileceğini bilmek, burada )

    • Bağlantı Mega.co.nz:

    • Doğrudan bağlantı:

    • Link Kumpulbagi:

    • Link ClickNupload:

    • Bağlantı GO4UP (Çoklu Bağlantılar):

    • Link yüklendi:

    • Link Uptobox:

    • link inisCloud:

    (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

    2. Kur
    3. Çatlak.
    4. Oyunu oynayın.
    5. Eğlenin ^^


    (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana ) indirme ve yükleme nasıl yükleneceğine ilişkin talimatlar:

    yok ... Sistem gereksinimi: Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: 233MHz 486 işlemcili IBM PC uyumlu bilgisayar Bellek: 8 MB RAM Grafikler: Bir VESA Uyumlu Süper VGA Kart DirectX: Sürüm 9.0c Sabit Disk: 2 GB Mevcut Alan Ek notlar: Nefret Nefret Nefreti Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 486 DX2 / 66MHz (veya daha hızlı) işlemcili IBM PC uyumlu bilgisayar Bellek: 8 MB RAM Grafikler: Bir VESA Uyumlu Süper VGA Kart DirectX: Sürüm 9.0c Sabit Disk: 2 GB Mevcut Alan Ses kartı: Ses Blaster Awe32 Ses Kartı
    İndirme Linkleri

    alternatif


    alternatif


    google


    google


    alternatif

    Linki

    meganz

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    uptobox

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    contact me

    alternatif

    game request
67
TELİF HAKKI İHLALİ