Ideology in Friction Append Full İndir Oyun indir

Sürtünmedeki ideoloji, direk indirda ve torrentte kırılmış durumda full ücretsiz indirmek için full ücretsiz indirin. Sürtünmedeki ideoloji APPEND - OneOne1'e göre kritik olarak beğenilen Dark Fantasy RPG'den takip ederek, bu DLC, 81 yeni olay CGS, mevcut hikaye olaylarına yapılan değişiklikler ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: oneone1

Publisher: Kagura Games

sürüm tarihi: 22 May, 2020

tür: rpg, çıplaklık, macera, simülasyon, anime

Geleceğin kesin olmadığı bir dünyada, herkes hayallerinin gerçekleşmesini istiyor. Kaosun ortasında, bir kadın, acımasız bir dünyada korkusuzca duruyor, hayatını kılıcına emanet ediyor, çünkü sonsuz savaşına devam ediyor.

Adı Sachiyo'dur ve Viktor Şövalyelerinin en güçlü olanıdır. "Samuray" olarak bilinen kişi ...

OneOne1'e göre kritik olarak beğenilen koyu fantezi RPG'den takiben, bu DLC, 81 yeni olay CGS, mevcut hikaye olaylarına yapılan değişiklikler ve ilk karşılaşmaları sırasında Sachiyo ve Zepp çevresinde döner tamamen yeni bir bölüm bulunur!

Özellikler

Anahtar fetürleri: Mevcut hikayeye değiştirme Deneyim için tamamen yeni bir bölüm!

Minimum: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemekten oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2+ GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemekten oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
73
TELİF HAKKI İHLALİ