Illusoria Full İndir Oyun indir

illusoria full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İllusoria, oyuncuların kendilerini harika karakterlerle ve korkunç canavarlarla dolu bir fantezi dünyasına batırabilecekleri bir oyundur. Ölümün her köşeyi geçtiği bir yer ve ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: köprünün altında

Publisher: Badland Publishing

sürüm tarihi: 30 May, 2017

tür: macera

İllusoria, doksanlı yıllarda ortaya çıkan tüm platformları hatırlayan 2B platform oyunudur. Flashback, karanlığın veya başka bir dünyanın kalbi gibi oyunlar.

İllusoria, oyuncuların kendilerini harika karakterlerle ve korkunç canavarlarla dolu bir fantezi dünyasına batırabilecekleri bir oyundur. Ölümün her köşeyi geçtiği ve sabrın ve uzmanlığın en iyi müttefiklerin olacağı bir yer.

Kehanet yerine getirildi ve kukla ustası boşluktan ortaya çıktı; A, sadece varlığıyla karşılaştığı dünyaları bozabilecek, yaşayan varlıkları, güç kazanırken her şeyi ulaşan her şeyi saldırır ve öldüren iğrençlere dönüştürmek.

Alevin kaleci olarak, Illusoria krallığını, sakinleri ve Amelia, İmparatoriçesini koruymanız gerekir. Bunu başarmak için, kukla ustasını ve onundaki canavarları yenmek için Maceranız boyunca Guardian'ın gücünü edinmelisiniz. Size karşı zaman ve İmparatoriçe size güveniyor.

Anahtar fetürleri: Oyuncunun hikaye boyunca kendi hızında oynama şansına sahip olacak ve gücünüz arttıkça, savaşınızın cesaretini gösterecektir. Ana beceriler arasında, atlama için gereken doğruluğa bağlı olarak, çıkıntılara tutunur, çömelme, yuvarlanma, tırmanma, yapışan veya farklı uzunlukların sıçradığını içerir. Hikaye aracılığıyla ilerliyor Oyuncu, ateş toplarını nasıl fırlatacağını, düşmanlara karşı korunma için alevli kalkanlar yaratır ya da düşmanlardaki sıçramalarda alevlenirken. Ama o zamana kadar savunmasız olacaksın. Oyun, oyuncunun, bir not sistemi aracılığıyla illusoria ve sakinlerinin tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için seviyeler arasında acele etmeyi ya da durmayı bırakmasını sağlar. Oyunun HUD, yalnızca diyaloglar sırasında metin kutularına indirgenmiş, Illusoria dünyasına daha iyi daldırılmak için kaldırılmıştır.

Minimum: OS: Windows 8 İşlemci: Çift çekirdekli işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1024 MB RAM veya daha iyi olan DirectX9 ile uyumlu (NVIDIA GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 5850) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
71
TELİF HAKKI İHLALİ